Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

MÍŠA... Album z Kréty (sneakpeak)

Zveřejněno Míša Svatošová 02/07/2017 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
MÍŠA... Album z Kréty (sneakpeak)

Kdo mě sleduje na instagramu, tak už ví, že jsme s holkama měly o víkendu dámskou jízdu. No a co jiného jsme mohly dělat, než scrapovat :) Takže konečně přišlo na řadu album z dovolené na Krétě. A velmi se stydím, když přiznávám, že na té Krétě jsme byli s Honzíkem před dvěma roky. Doufám jenom, že album z letošní dovolené (opět se chystáme na Krétu) zvládnu zpracovat dříve :)


Album jsem nefotila celé, určitě by Vás to nebavilo a mě by nebavilo to focení :D Takže jenom pár detailůstřípků z alba, abyste věděly, co z Paper Garden můžete použít na své vlastní projekty.

 

Na celé album jsem použila nádhernou kolekci Verano Azul od 7 Dots studio. Na některých papírech jsou z druhé strany kartičky, které jsem mohla použít, a to mi práci dost urychlilo.

Na dozdobení jsem používala hlavně české nápisy a letní chipboardy. Hlavně kolekce od Scrapiniec - mušle, velryby, velryby - plavba a velryby - cestování.

U alba jsem si odpočinula od mixed media projektů, ale právě teď mám na stole jednu mixed media stránku, kterou vám ukážu zase příště.

 

Přeji Vám nádherné léto, odpočiňte si a naberte sílu.

 

A scrapujte! Třeba dovolené, ať už budete u moře nebo na horách.

Podobné články
MIA... Plátno či album?

MIA... Plátno či album?

Mia Kožejová 07/09/2017 ?
Minulý rok som  tvorila na želanie najviac receptárov. No a tento rok ich jednoznačne predbehnú albumy. A aj keď už odvšadiaľ počúvam, že leto je preč...
Pokračovat ve čtení ...
MÍŠA... Romantický layout z májového kitu

MÍŠA... Romantický layout z májového kitu

Míša Svatošová 20/05/2018 ?
Hned na začátek musím říct, že jsem ohromně nadšená z nových kolekcí od Piatek13. Ať už to byla roztomilá sada Cute&Co, Hello Beauatiful, North Pole n...
Pokračovat ve čtení ...
JITKA... Levandulová kniha hostů

JITKA... Levandulová kniha hostů

Jitka Bujoková 27/09/2016 ?
Zakázka na poslední chvíli. Ale nejlepší kamarádce přeci nemůžu říct ne :) Naštěstí jsem v šuplíku měla jedno vlastnoručně udělané album do zásoby, ta...
Pokračovat ve čtení ...