Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

MÍŠA... Album z Kréty (sneakpeak)

Zveřejněno Míša Svatošová 02/07/2017 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
MÍŠA... Album z Kréty (sneakpeak)

Kdo mě sleduje na instagramu, tak už ví, že jsme s holkama měly o víkendu dámskou jízdu. No a co jiného jsme mohly dělat, než scrapovat :) Takže konečně přišlo na řadu album z dovolené na Krétě. A velmi se stydím, když přiznávám, že na té Krétě jsme byli s Honzíkem před dvěma roky. Doufám jenom, že album z letošní dovolené (opět se chystáme na Krétu) zvládnu zpracovat dříve :)


Album jsem nefotila celé, určitě by Vás to nebavilo a mě by nebavilo to focení :D Takže jenom pár detailůstřípků z alba, abyste věděly, co z Paper Garden můžete použít na své vlastní projekty.

 

Na celé album jsem použila nádhernou kolekci Verano Azul od 7 Dots studio. Na některých papírech jsou z druhé strany kartičky, které jsem mohla použít, a to mi práci dost urychlilo.

Na dozdobení jsem používala hlavně české nápisy a letní chipboardy. Hlavně kolekce od Scrapiniec - mušle, velryby, velryby - plavba a velryby - cestování.

U alba jsem si odpočinula od mixed media projektů, ale právě teď mám na stole jednu mixed media stránku, kterou vám ukážu zase příště.

 

Přeji Vám nádherné léto, odpočiňte si a naberte sílu.

 

A scrapujte! Třeba dovolené, ať už budete u moře nebo na horách.

Podobné články
JITKA... Jednoduchá prázdninová minialba z přáníček

JITKA... Jednoduchá prázdninová minialba z přáníček

Jitka Bujoková 12/08/2018 ?
Prázdniny se přehouply do své poslední čtvrtiny. Ať už jste dali přednost dovolené na mořských vlnách nebo u českého rybníka, zážitků máte určitě spou...
Pokračovat ve čtení ...
MONČA... Když na dovolenou, tak jedině s Traveler's diářem

MONČA... Když na dovolenou, tak jedině s Traveler's diářem

Monika Pestrová 20/09/2018 ?
Krásný čtvrtek všem! Dnes bych vás ráda trochu zasvětila do tajů tzv. Traveler's diáře, nebo chcete-li deníku. Na konci září se s manželem chystáme na...
Pokračovat ve čtení ...