Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

MÍŠA... Exploding box pro Jiříčka

Zveřejněno Míša Svatošová 05/01/2017 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
MÍŠA... Exploding box pro Jiříčka

Miluju tvořit dárečky k narození miminka. A tak když se v naší rodině narodil vytoužený chlapeček, neváhala jsem a rozhodla jsem se vyrobit exploding box, který doufám bude stát několik let na poličce a připomínat rodičům den narození jejich prvorozeného :)


Musela jsem sáhnout po sadě od Piatek 13- At the seaside, tahle sada mi přijde neskutečně univerzální, ať už z ní tvořím přáníčka na Vánoce nebo exploding box pro miminko. Já si exploding box sama rýhuji a stříhám, ale pokud se s tím nechcete trápit, rozhodně si ušetříte čas, když vyuřijete připravený základ.

Na dozdobení jsem si vzala na pomoc chipboardy, a to speciálně kolekci chlapeckou girlandu od Scrapiniec a houpacího koně od Wycinanky. Z kytiček jsem si vybrala kvítka v modré barvě a bílé třešňové kvítky. Dovnitř už jsem jenom vytiskla údaje o narozeném chlapečkovi, jako je datum, míry a jméno.

Přáníčko jsem vytvořila velmi jednoduché v podobném stylu. A protože už je vše u novopečených rodičů, tak můžu napsat, že se jim dáreček moc líbil. A tak se těším, že jim v podobném stylu vytvořím časem i album.

Podobné články
MÍŠA... ATC kartičky a co to vlastně je?

MÍŠA... ATC kartičky a co to vlastně je?

Míša Svatošová 22/07/2016 ?
Prázdniny jsou téměř ve své polovině (!) a já mám pro Vás dnes trochu jiný článek :) Na začátek trochu teorie. Asi jste si již všimli, že ráda tvořím ...
Pokračovat ve čtení ...
MÍŠA... Romantický layout z májového kitu

MÍŠA... Romantický layout z májového kitu

Míša Svatošová 20/05/2018 ?
Hned na začátek musím říct, že jsem ohromně nadšená z nových kolekcí od Piatek13. Ať už to byla roztomilá sada Cute&Co, Hello Beauatiful, North Pole n...
Pokračovat ve čtení ...