Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

3D ozdoby do exploding boxů

3D kartonové ozdoby skvělé jako překvapení do exploding boxů

Zasíláme v rozloženém stavu - chipboard si sami sestavíte a umístíte na Váš projekt. 

Ozdoby je možné dále barvit nebo zdobit, inspirujte se třeba doplňkovými obrázky u produktů nebo na našem blogu.

Zobrazit:
Tříděno podle:

3D Kartonová ozdoba vhodné pro scrapbookové a DIY projekty.Prostorový dáreček je vhodný jako centrální ozdoba do oblíbených exploding boxů.Balení obsa..

30 Kč

3D Kartonová ozdoba vhodné pro scrapbookové a DIY projekty.Prostorový koník je vhodný jako centrální ozdoba do oblíbených exploding boxů.Balení obsahu..

35 Kč

3D kartonové ozdoby vhodné jako střed do exploding boxů pro novomanžele.Balení obsahuje 17 kusů.Velikost elementu: 7,5 x 7,5 x 8,0 cm.T..

65 Kč

3D Kartonová ozdoba vhodné pro scrapbookové a DIY projekty.Svatební drot s novomanželi je vhodný jako centrální ozdoba do oblíbených exploding boxů.Ba..

38 Kč

3D Kartonová ozdoba vhodné pro scrapbookové a DIY projekty.Prostorová kolébka je vhodná jako centrální ozdoba do oblíbených exploding boxů.Balení obsa..

35 Kč

3D Kartonová ozdoba vhodné pro scrapbookové a DIY projekty.Svatební dort s labutěmi je vhodný jako centrální ozdoba do oblíbených exploding boxů.Balen..

38 Kč

3D Kartonová ozdoba vhodné pro scrapbookové a DIY projekty.Krajkový svatebnní dort je vhodný jako centrální ozdoba do oblíbených exploding boxů.Balení..

49 Kč

3D Kartonová ozdoba vhodné pro scrapbookové a DIY projekty.Prostorový vánoční stromeček je vhodný jako centrální ozdoba do oblíbených exploding boxů.B..

30 Kč 25 Kč