Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

** KREATIVNÍ KITY **

Kreativní kity od Paper Garden = ty nejlepší věci po hromadě ve vyladěných balíčcích a za skvělou cenu!

Zobrazit:
Tříděno podle:
KIT

Sada materiálu pro tvorbu scrapbookových stránek, Project Life alb, deníků nebo přáníček.Obsah kitu:12 x scrapbookový papír 12 x 12" z kolekce Time to..

550 Kč 450 Kč

KIT

Všechno, co potřebujete pro výrobu originálních vánočních přáníček a layoutů. Balíček určený nejen pro začátečníky, kteří hledají ucele..

399 Kč 329 Kč

KIT

Sada materiálu pro tvorbu scrapbookových stránek, Project Life alb, deníků nebo přáníček.Obsah kitu:12 x scrapbookový papír 6 x 6" z kolekce Dead &..

349 Kč 299 Kč

KIT

Sada materiálu pro tvorbu scrapbookových stránek, Project Life alb, deníků nebo přáníček.Obsah kitu:1 x náhradní kapsa (PL protektor) na layouty4 x sc..

399 Kč 329 Kč

KIT

Scrapbookový kit ZPÁTKY DO ŠKOLY  je tu! A s ním všechno, co potřebujete pro tvoření na začátku nového školního roku!Máte doma nebo v okolí maléh..

299 Kč 249 Kč

KIT

Všechno, co potřebujete pro výrobu přáníček ve stylu Provence, najdete v našem novém kitu.Kit je určen jak pro začátečníky, tak pro ostřílen..

399 Kč 329 Kč

KIT

Přáníčka jsou nuda, hitem letošního roku je exploding box - krabička plná překvapení! A nejlépe složená a ozdobená z materiálů z naši..

330 Kč 289 Kč

KIT

Přáníčka jsou nuda, hitem letošního roku je exploding box - krabička plná překvapení! A nejlépe složená a ozdobená z materiálů z našich nových ..

330 Kč 289 Kč

KIT

Scrapbookový kit VESELÉ VELIKONOCE je balíček materiálu, ve kterém najdete vše, co co potřebujete pro tvoření velikonočních záležitostí!Ať už tvoříte ..

260 Kč 199 Kč

KIT

Všechno, co potřebujete pro výrobu velikonočních přáníček, najdete v našem novém exkluzivním dubnovém kitu. Kit je určen jak pro začátečníky, ..

310 Kč 259 Kč

KIT

Náš první vánoční PL kit! A v něm všechno, co potřebujete pro ADVENTNÍ, VÁNOČNÍ A ZIMNÍ tvoření Project Life!V balíčku najdete samé české materiály - ..

299 Kč 249 Kč