Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Vánoce

V této kategorii najdete razítka jako dělaná pro Vaše vánoční projekty. Razítka jsou silikonová a je nutné je používat v kombinaci s akrylovým bločkem.
Zobrazit:
Tříděno podle:

Silikonové razítko vhodné pro scrapbooking, mixed media i horké embossování.Průměr: 22 mm.Nutné používat v kombinaci s akrylovým bločkem. Aby vám razí..

39 Kč 25 Kč

Silikonové razítko vhodné pro scrapbooking, mixed media i horké embossování.Velikost: 15 x 95 mm.Nutné používat v kombinaci s akrylovým bločkem. Aby v..

69 Kč

Silikonové razítko vhodné pro scrapbooking, mixed media i horké embossování.Průměr: 33 mm.Nutné používat v kombinaci s akrylovým bločkem. Aby vám razí..

35 Kč 28 Kč

Silikonové razítko vhodné pro scrapbooking, mixed media i horké embossování.Velikost: 74 x 64 mm.Nutné používat v kombinaci s akrylovým bločkem. Aby v..

109 Kč

Silikonové razítko vhodné pro scrapbooking, mixed media i horké embossování.Velikost: 65 x 100 mm.Nutné používat v kombinaci s akrylovým bločkem. Aby ..

155 Kč

Silikonové razítko vhodné pro scrapbooking, mixed media i horké embossování.Velikost archu: 100 x 100 mm.Nutné používat v kombinaci s akrylovým bločke..

189 Kč

Silikonové razítko vhodné pro scrapbooking, mixed media i horké embossování.Velikost: 61 x 83 mm.Nutné používat v kombinaci s akrylovým bločkem. Aby v..

109 Kč

Silikonové razítko vhodné pro scrapbooking, mixed media i horké embossování.Velikost: 39 x 67 mm.Nutné používat v kombinaci s akrylovým bločkem. Aby v..

99 Kč

Silikonové razítko vhodné pro scrapbooking, mixed media i horké embossování.Velikost: 100 x 55 mm.Nutné používat v kombinaci s akrylovým bločkem. Aby ..

155 Kč

Silikonové razítko vhodné pro scrapbooking, mixed media i horké embossování.Velikost: 86 x 78 mm.Nutné používat v kombinaci s akrylovým bločkem. Aby v..

155 Kč

Silikonové razítko vhodné pro scrapbooking, mixed media i horké embossování.Velikost: 52 x 70 mm.Nutné používat v kombinaci s akrylovým bločkem. Aby v..

105 Kč

Silikonové razítko vhodné pro scrapbooking, mixed media i horké embossování.Velikost: 49 x 70 mm.Nutné používat v kombinaci s akrylovým bločkem. Aby v..

99 Kč

Silikonové razítko vhodné pro scrapbooking, mixed media i horké embossování.Velikost: 64 x 80 mm.Nutné používat v kombinaci s akrylovým bločkem. Aby v..

155 Kč

Silikonové razítko vhodné pro scrapbooking, mixed media i horké embossování.Velikost: 72 x 87 mm.Nutné používat v kombinaci s akrylovým bločkem. Aby v..

155 Kč

Silikonové razítko vhodné pro scrapbooking, mixed media i horké embossování.Velikost: 88 x 75 mm.Nutné používat v kombinaci s akrylovým bločkem. Aby v..

155 Kč

Silikonové razítko vhodné pro scrapbooking, mixed media i horké embossování.Velikost: 67 x 88 mm.Nutné používat v kombinaci s akrylovým bločkem. Aby v..

155 Kč

Silikonové razítko vhodné pro scrapbooking, mixed media i horké embossování.Velikost: 60 x 41mm.Nutné používat v kombinaci s akrylovým bločkem. Aby vá..

99 Kč

Silikonové razítko vhodné pro scrapbooking, mixed media i horké embossování.Velikost: 100 x 45 mm.Nutné používat v kombinaci s akrylovým bločkem. Aby ..

155 Kč

Silikonové razítko vhodné pro scrapbooking, mixed media i horké embossování.Velikost: 100 x 65 mm.Nutné používat v kombinaci s akrylovým bločkem. Aby ..

155 Kč

Silikonové razítko vhodné pro scrapbooking, mixed media i horké embossování.Velikost: 50 x 40 mm.Nutné používat v kombinaci s akrylovým bločkem. Aby v..

69 Kč