Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

BAREVNÁ PALETA: Přáníčko s překvapením

Zveřejněno Diana Majerová 22/02/2016 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
BAREVNÁ PALETA: Přáníčko s překvapením

 BAREVNÁ PALETA: Přáníčko s překvapením

Každý, kdo miluje scrapbooking, miluje i barvy. Nebo vlastně, každá žena miluje barvy. Dokážu strávit hodiny u prohlížení barevných palet, a to nevyjímaje vzorkovníků od Primalexu... :-) A tak jsem si pro vás dnes připravila vlastní barevnou paletu, podle které jsem tvořila narozeninové přání s visačkou. Vy ji můžete brát jako inspiraci pro vlastní přáníčko...anebo se prostě jen tak koukat na barvičky.


 BAREVNÁ PALETA: Přáníčko s překvapením  BAREVNÁ PALETA: Přáníčko s překvapením

Zadání? Přání k 50. narozeninám pro maminku, která ráda červenou. Společně s tím mi v e-mailu přišla její fotka z dětství, kterou si slečna přála - pokud je to možné - do přáníčka zakomponovat. A možné je všechno, zvlášť když na blogu Pretty Papers dva dny před tím Danielka uvedla článek na výrobu přáníčka s visačkou. Kapsičku jsem sice pojala vlastním způsobem, ale jinak jsem nesmírně vděčná za inspiraci, díky které jsem se mohla místo vymýšlení konceptu déle věnovat výběru papírů a kytiček. Ale víte co, mrkněte nejdřív na obrázky, použitý materiál najdete dole.

 BAREVNÁ PALETA: Přáníčko s překvapením  BAREVNÁ PALETA: Přáníčko s překvapením  BAREVNÁ PALETA: Přáníčko s překvapením

Použitý materiál

Líbí se vám paletka? Nebo tohle nejsou vaše barvy a těšíte se na příště? Barvy sbírám i na Pinterestu, takže speciální vyladěnou nástěnku můžete sledovat tady. Když jsem jí teď rozklikla, zjistila jsem, že mě to paradoxně stále táhne ke stejným odstínům...:-)

Tak krásný a vybarvený den