Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

DIANKA... Dva splněné sny v TNku

Zveřejněno Diana Majerová 10/08/2021 ? Komentářů SCRAPBOOKING,PROJECT LIFE,
DIANKA... Dva splněné sny v TNku

Začátek tohoto roku sice nebyl díky pandemii nijak růžový, ale překvapivě se mi povedly splnit dva velké sny. Vrátila jsem se k běhání, které jsem díky zdravotním problémům musela na několik dlouhých let opustit. A dokončili jsme architektonickou studii našeho budoucího domečku. Tu vám sice ještě neukážu, ta do deníku přijde až později, ale pozvu vás aspoň k nám na pozemek. A především vás tedy dnes zvu do mého Travel Jounalu, kde jsem vše zvěčnila na dvou nových stránkách.


 

Popravdě? Nevím, jestli mám větší radost z toho, že jsem zase mohla opět provětrat běžecké boty, nebo ze stránky, kterou jsem slepila. K ruce jsem si opět vzala barevnou kolekci Picnic a pohrála si tentokrát s pruhovanou čtvrtkou a geometrickými tvary. Trojúhelníky mi totiž připomínají tlačítko PLAY, které ráda mačkám na mobilu před vyběhnutím. Bez hudby to totiž zatím nejde... :-)

 

Nadpis jsem nalepila ze dvou písmenkových abeced z kolekce Keeping it reel od Pinkfresh Studio (novinka!). A velkou radost jsem měla, když jsem objevila v enamelkách od Studio Forty další trojúhelníky a ještě ve sladěných odstínech. Není nad to, když se povede takovýto scrapový zázrak!

Druhá stránka je věnována našemu bydlení. Budoucímu. Samozřejmě, že jsem měla v plánu dokumentovat si naši cestu k domečku pěkně od začátku, od podpisu smlouvy na pozemek atd. Jenže času je tak málo. Takže tohle je historicky první stránka. Pozemek jsme koupili v květnu roku 2018 a od té doby se na něj chodíme jen zálibně koukat. A řešíme všechny ty "krásné starosti" kolem, třeba jako složení zeminy, geodetické zaměření nebo že na něm jednou za rok posekáme vysoké roští, které na něm vyroste.

 

Jestli byl ale v něčem COVID pozitivní (doslova), tak že jsme se rozhodli začít konečně udělat další krok ke vysněnému domečku. Během lockdownu, kdy jsme byli zavřeni v Praze, jsme často chodili k pozemku a pozorovali, jak začínají v naší ulici růst nové domy. Namotivovalo nás to začít s architektonickou studií a během jara jsme ji dotáhli do konce. Ale o tom zase třeba příště...

Z kolekce Picnic jsem využila papír s kopretinami, které nám na pozemku dokážou vyrůst až do metrové výše. Půjčila jsem si enamelku ve tvaru geotagu z té samé kolekce a písmenkovou abecedu od Monči. Ke kolekci Picnic jsem si pořídila i obrázkové výseky, které moc ráda skládám do "klastrů" nebo takových "hnízdeček". Prostě jako na přáníčkách. Jediné, co mě mrzí, že do TNka se nevejdou kytičky, tak aspoň takhle 2D.

Asi se budu opakovat, ale tenhle formát mě stále baví. Do deníčků se sice nevejde tolik informací, jako jsem lepila do týdenního PLka, ale vejdou se tam ty zásadní, a to je důležité.

 

A co vy? Už jste tomuto formátu přišly také na chuť? Jak se vám tvoří s kolekcí Picnic? A vůbec, dokumentovali jste si vaše zabydlování v novém domově?

 

Těším se na vaše ohlasy, s láskou

 

Dianka

 

Použitý materiál:

 

cestovní deník Picnic - Sabio (Cocoloko)

 

kolekce papírů Picnic 6 x 8 (Cocoloko)

 

papírové výseky Picnic - obrázky (Cocoloko)

 

enamelové ozdoby Picnic (Cocoloko)

 

písmenka Keeping It Reel - Puffy Mini Alpha Stickers (Pinkfresh Studio)

 

písmenka Keeping It Reel - Puffy Alpha Stickers (Pinkfresh Studio)

 

samolepky Jsme rodina - abeceda

 

enamelové ozdoby Cozy Time (S40)

 

samolepky Love In Bloom - Alphabet 01 (P13)

 

Podobné články
DIANKA... Podzimní PLko z kitu

DIANKA... Podzimní PLko z kitu

Diana Majerová 20/11/2020
Podzim miluju. Nejen proto, že mám narozeniny. Ale nebudu lhát, já fakt ráda dostávám dárečky a užívám si překvapení. K těm letošním mi Monča navíc př...
Pokračovat ve čtení ...