Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

ERIKA... Inspirace na valentýnské psaní z lásky 2 v 1

Zveřejněno Erika Majgotová 27/01/2020 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
ERIKA... Inspirace na valentýnské psaní z lásky 2 v 1

Miluju dopisy. Pamatujete dopisní papíry? Jako malá jsem je sbírala, a milovala jsem je. Tu sbírku mám schovanou dodnes. Šetřila jsem si každý krásný, také se vyměňovaly jako známky nebo kartičky. Dnes se ale dopisy vytrácí. A to mě mrzí. Proto jsem si pro valentýnskou inspiraci vymyslela kombinaci přání a psaného dopisu. Jak to dopadlo? To posuďte sami.


 

Jelikož hlavním obsahem bude ručně psaný dopis, přání jako takové už není třeba. Takže jsem zvolila formu visačky. Pro ní jsem použila karton o síle 2 mm jako základ. Připravila jsem si obdélník o velikosti 20 x 9 cm. V horní části jsem samozřejmě uřízla drobné růžky, abych získala tvar visačky. Na celý projekt jsem použila náš valentýnský kit, který obsahuje papíry od PION design a usnadní slazení celého projektu.

 

Dekoraci visačky jsem směřovala do středové části. Na základním papíře je další vrstva papíru, který je o 1,5 cm menší. Je překrytý až pod spodní vrstvu papírovou krajkou ve tvaru srdce, bílou a červenou krajkou a doplněný srdcovým výřezem. Pod krajku jsem zasunula perličkový klastr v barvě champagne a navrch jsem nalepila chipboard rohové bordury.

 

Dopis je umístěný v zadní straně visačky. Abych ho mohla zapnout, pod krajku jsem si připravila magnet. Druhá část magnetu je na kovovém přívěsku hodin, který teprve přijde na řadu.

 

Musela jsem hodně přemýšlet o tom, kdy jakou část projektu nalepím k základu. Z levého boku jsem se totiž rozhodla umístit český nápis vystřižený z archu z kitu. No a teď zase naše milované kytičky. V kitu naleznete celou hrst bílých i červených růžiček a já jimi nešetřila.

 

Do spodní části jsem dala další chipboard rohové bordury a nápis z archu nápisů "Jen pro Tebe." Zbývá doplnit červené samolepicí kamínky z kitu.

 

Jako další krok jsem si připravila papír o velikosti 17 x 30 cm, na který přišel dopis. Abych ho mohla na visačku složit, použila jsem rýhovací podložku. Tu mám v palcích, rýhovala jsem tedy po 3 palcích a střídavě skládala do harmoniky. Vznikly mi 4 části, poslední o kousek menší, ale to vůbec nevadí, jde o stranu, kterou bude dopis přilepený na visačku. Uřízla jsem si bílý papír, který vložím do prostředních dvou stran a na který napíšu text.

 

Na vrchní straně, první straně ze skládačky, je obrázek obálky s andílkem. To přesně ladí s celou myšlenkou mého projektu. Doplnila jsem ji jen další drobnou visačkou, ale z jedné strany jsem ji nepřilepila, abych pod ní mohla zasunout nápis "Miluju Tě." Takové malé překvapení, které může obdarovaný odhalit ;-)

K vrchní straně jsem přilepila stuhu a na tu přichytila kovový přívěsek hodin. Protože s magnetkem jsem to úplně nevychytala a stále se mi otevírala opačná strana než měla, přichytila jsem ji ještě bílým kolíčkem. Když se zkrátka stane chybka, nějak ji vždy vyřešíme. Nakonec šup navrch průchodku a šňůrku a originální valentýnský dopis je na světě :)

 

Už jste s valentýnským tvořením také začaly? Jsme zvědavé. Pochlubte se nám v naší Fb skupině Paper Garden ♥ nebo na Instagramu s #papergarden_cz a #tvorimezpapiru.

 

 

 

Použitý materiál:

 

KIT - MÉMU VALENTÝNOVI

 

CHIPBOARD - ROMANCE - Ornamenty vz. 4 - 4 ks

 

Chipboardy

 

Kovové přívěsky a ozdoby

 

Kamínky a perličky

 

Stuhy a krajky

 

Podobné články
ERIKA... Z karantény do sezóny svatebních přání

ERIKA... Z karantény do sezóny svatebních přání

Erika Majgotová 29/04/2020
Věřím, že vše je na dobré cestě, pomalu se vracíme z karantény zpět do našich životů. Jako jedny z těch, které si mysllím, že i karanténu oplakaly, js...
Pokračovat ve čtení ...
LUCIA... Zimné pozdravy s prekvapením

LUCIA... Zimné pozdravy s prekvapením

Lucia Pospíšilová 15/01/2020
Po Vianociach som sa vrhla na tvorbu narodeninových prianí. Zima je v plnom prúde, aj keď to tak úplne nevyzerá, preto sa mi akurát hodila sada papier...
Pokračovat ve čtení ...