Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

ERIKA... MINIALBUM: Sloníkový kolotoč

Zveřejněno Erika Majgotová 24/05/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
ERIKA... MINIALBUM: Sloníkový kolotoč

Kolekce MY LITTLE BABY BOY od Fabrika Decoru byla v balíčku, který mi udělal velikou radost. Čekala mě v něm totiž kompletní sada plná spousty ozdob, chipboardů a doplňků a já se nemohla dočkat tvoření. A když už je to tak nádherná sada, musela jsem samozřejmě vymyslet a vyvořit úplně něco nového. 


 

Tuhle kolekci jste už měli příležitost vidět při zadání soutěže na měsíc květen. Mimochodem, už jste nám poslali svůj výtvor? Pokud ne, je nejvyšší čas sednout ke stolu... :-) 

 

Já jsem chtěla vytvořit nějaký větší projekt, ideálně malé album, ale takové. Jako inspiraci jsem si našla album od  Agnieszky Betkowské. Na takový projekt jsem ale potřebovala pomocníka. Tím mi byl ploter. Po tom, co mi rok leží doma a sama jsem jeho taje úplně neodhalila, jsem v dubnu albsolvovala kurz a tohle byla příležitost zjistit, zda ten kurz měl smysl. A myslím, že měl.

 

Album se otevírá do tvaru kytičky nebo kolotoče. Zavírá se na stužku, ale mně se líbí víc otevřené. vejde se do něj 6 fotek, které jsou krásně přístupné a dají se tak pohodlně měnit.Teď už se kochejte a já doufám, že se Vám bude líbit tak jako mně.

Hned první stranu jsem umístila malou kapsičku na vložení nějaké drobnosti jako jsou např. první vlásky apod. Na další straně je chrastítko plné flitrů ve tvaru hvězdiček, které se opakují i na papírech kolekce.

Papírové výseky i buttonky jsou ideálními doplňky a ač celé kolekce svádí k dokumentování celého prvního roku i narozenin s balonky, album jsem tvořila tak, aby bylo univerzální a dalo se použít na jakoukoli část života malého chlapečka. I proto je fajn, že se fotky dají pohodlně měnit a album tak třeba vystavit.

Albem se prolínají také provázky různých barev a typů a doplnila jsem i ladící kamínky. Provázky z alba vyčuhují a dělají tak zajímavý doplněk.

 No a na zadní stranu jsem umístíla sloníka s vystrčenou prdelkou... :-)

 

Použitý materiál:

 

Sada Scrapbookových papírů MY LITTLE BABY BOY 12 x 12

 

Chipboardy KOLEKCE MY LITTLE BABY BOY

 

Buttonky MY LITTLE BABY BOY

 

Papírové výseky MY LITTLE BABY BOY

 

Provázky

 

Flitry

 

Mix kamínků

 

---

 

Co říkáte? Líbí se Vám taková podoba alba? A co jste s kolekcí pro malé chlapečky nebo i malé slečny vyrobily vy? Pochlubte se nám na naší FB skupině Paper Garden Clubu.

Podobné články
VIPETA… December Daily - to nejkouzelnější album v roce

VIPETA… December Daily - to nejkouzelnější album v roce

Petra Vicková 28/11/2018
December Daily neboli adventní album je hřejivou vzpomínkou na ten nejkrásnější čas v roce, tedy na advent a Vánoce. Je to skvělý způsob, jak si den p...
Pokračovat ve čtení ...
MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Interaktivní album pro začátečníky - 2. část

MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Interaktivní album pro začátečníky - 2. část

Miluše Lindovská 17/10/2019
V prvním díle našeho seriálu jsme vyrobili základ pro album o rozměrech 6"x 6" a dnes ho začneme plnit. Album má 6 listů, tedy 12 stran + 2 strany na ...
Pokračovat ve čtení ...
PETRA... První malůvka v deníčku našeho miminka

PETRA... První malůvka v deníčku našeho miminka

Petra Víšková 09/02/2022
Pokud vás zajímá, jak bude pokračovat seriál s názvem "Přestavba mé pracovny", mám pro vás důležitou zprávu... spíše než o seriál se bude jednat o tel...
Pokračovat ve čtení ...