Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

ERIKA... Svatební přání v krabičce?... aneb stále na vlně krabiček

Zveřejněno Erika Majgotová 25/02/2021 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
ERIKA... Svatební přání v krabičce?... aneb stále na vlně krabiček

Jaro se blíží a s ním pomalu i svatby. Co to znamená? Že mi na stole přistála první svatební kolekce letošního roku. No a ty moje svatební sety přání a obálek? Jinak! Ale jak? Jak to dopadlo se dozvíte na dalších řádcích.


 

Kolekce, o které mluvím je Always and Forever od P13. Oblíbená kombinace růžové s jemnými tóny je něco, co mě baví, takže jsem se hlavně soustředila na pojetí krabičky. Nebo obálky? Je to tak půl napůl. Vzala jsem si na pomoc opět svého pomocníka, raznici WE R Memory Keepers. Na té jsem vytvořila obálku, ale nastavila si takový rozměr, aby obálka byla 3D, tedy do výšky zhruba 1 cm. Takto hravě pojme nejen gratulaci jako takovou, ale také případný finanční dar či nějakou tu drobnost, která není plochého tvaru. 

Krabička se zavírá na magnetku a na jejím zavírání je dozdobena kombinací vystřižených motivů ze stránky, která je součástí kolekce. Můžete si ji ale vybrat i samostatně. Na tuto kombinaci jsem doplnila ještě samolepku s textem. Kolekce obsahuje i stránku s ozdobnými kartičkami a několika kartičkami s řádky. Jednu z nich jsem použila na vložení do krabičky a přijde na ni text pro novomanžele. 

To hlavní zdobení je ale samozřejmě na vrchu naší krabičky. Pracovala jsem s proužky různých velikostí z kolekce a opět s kombinací vystřižených motivů. Na vrch jsem připravila velkou mašli z bílého provázku, a na něj jsem nalepila chipboard two hearts, two loves, one love. Samolepky ke kolekci jsou anglické. Volit český chipboard či razítko mi tak nepřišlo tentokrát vhodné. 

V pravé části můžete najít ještě jednu součást téhle krásné kolekce a tou jsou visačky. Vybrala jsem si ty úzké a dvě z nich našikmo spojila pomocí malé bílé průchodky. No a máme hotovo. 

 

Co říkáte na tuhle alternativu svatebního setu? A mě taky zajímá, jaké vychytávky na svatební sety máte vy. Pochlubíte se? To ideální místo na chlubení je v naší skupině Paper Garden Club na Facebooku. Označujte nás, ale i na Instagramu jako #papergarden_cz a #tvorimezpapiru.

 

 

Použitý materiál:

 

SADA SCRAPBOOK PAPÍRŮ - Always and forever - 12 x 12

SCRAPBOOKOVÝ PAPÍR - Always and forever - 07

Magnety

SAMOLEPKY - Always and forever - kit

PROVÁZEK Bílý

Chipboard

VISAČKY - Always and forever - 02

Podobné články
MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Svatební exploding box

MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Svatební exploding box

Miluše Lindovská 13/02/2020
Často mívám objednávky na soupravu svatebního přání a darovací obálky. Napadlo mě nabídnout zákazníkům exploding box s kapsičkami, kam se dají vložit ...
Pokračovat ve čtení ...
ERIKA... Jak do přání schovat kulatiny bez číslovky

ERIKA... Jak do přání schovat kulatiny bez číslovky

Erika Majgotová 07/08/2019
Moda Scrap nám ukazuje samé krásné kolekce. Tou další, kterou jsem si ulovila do své pracovny, je Let your Soul Bloom. A hned jsem ji využila na jedno...
Pokračovat ve čtení ...
ERIKA... Když se slaví pod taktovkou příšerek v krabičce

ERIKA... Když se slaví pod taktovkou příšerek v krabičce

Erika Majgotová 14/07/2020
Dnes pro vás mám recept. Vezměte příšerky, kterých se vaše děti bojí, trochu té růžové, mentolové a modré, duhy, nějakého toho jednorožce a kytičky, ř...
Pokračovat ve čtení ...