Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

HOST V PAPER GARDEN... Jana Bennett

Zveřejněno Paper Garden 15/04/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,PROJECT LIFE,
HOST V PAPER GARDEN... Jana Bennett

Zdravím všechny příznivce „papírové zahrádky“ (Dianko, děkuji za pozvání!). Kdo mé tvoření aspoň trochu znáte, tak si asi říkáte, že tu jsem omylem. Za celý rok nenalepím jedinou kytku. I přesto mám tu čest vám ukázat, co jsem vytvořila z dokonalých materiálů Studia Forty. Protože tuhle papírovou značku, tu já můžu.


 

Není třeba si nic namlouvat. Kolekce Daydream je prostě snová a přesně moje krevní skupina. A když jednoho sobotního večera tvoříte kousek od Diančinýho obchůdku, kam tento poklad právě naskladnila, je jasné, že jednu PL stránku (a určitě nezůstane u jedné) z té krásy prostě musíte slepit!

Kromě razítek jsem nasyslila všechno. Na stránce jsem použila tři druhy papírů. Kombinování barev se vůbec nemusíte bát. Tvoříte-li z jedné kolekce, všechno už za vás vymyslel designér a vy si to jen doladíte k fotkám. Mně se hodila zelená (jahodové lány), růžová (holky a cupcaky, to je jasné!) a optimistická žlutá, kterou mám v poslední době moc ráda.

Průhledné samolepky jsou už také klasikou. Super se hodí jak na fotku, tak pod ni. Nerada píšu journaling (texty) na barevné papíry, ale tyto mají velmi jemné barvy, a tak se to dalo. A když se to nedá, přijdou na řadu bílé journalingové kartičky.

V kolekcích Studia Forty mě taky baví washi proužky. Krásně se s nimi dozdobuje stránka a já je ráda lepím pod fotky, abych doladila a vyvážila barevnost stránky. A když jsem to všechno takhle dokončila, přihodila mi Dianka pár dřevěných chipboardů. Ty se prostě vejdou a hodí všude!

 

Jestli vás ještě tahle jarně laděná nádhera s názvem Daydream minula, tak doufám, že to po dnešku napravíte. Se značkou Studio Forty tvořím již rok a zcela upřímně vám říkám, že tahle kolekce je dle mého jejich nejpovedenější!

Podobné články
HOST V PAPER GARDEN... Káťa Čejková aka Kreativní holka

HOST V PAPER GARDEN... Káťa Čejková aka Kreativní holka

Paper Garden 02/10/2018
Ahoj, všechny moc zdravím. Mám velkou radost, že můžu být říjnovým hostem u Paper Garden. Mé jméno je Káťa, ale ve světě internetu jsem Kreativní holk...
Pokračovat ve čtení ...
PŘEKVAPENÍ DESIGN TEAMU... Narozeninová

PŘEKVAPENÍ DESIGN TEAMU... Narozeninová "tichá pošta"

Paper Garden 14/04/2019
I letos visel samozřejmě největší otazník nad tím, jaké narozeninové překvapení připraví náš Design Team. Domluvit se v 7 lidech už totiž není jen tak...
Pokračovat ve čtení ...
KREATIVNÍ KIT - Zpátky do školy 09/2016

KREATIVNÍ KIT - Zpátky do školy 09/2016

Paper Garden 25/08/2016
Ahoj všem příznivcům Paper Garden! Máme pro Vás dneska parádní novinku a tou je náš PRVNÍ KREATIVNÍ KIT. Sami už nejsme školou povinní nějaký ten páte...
Pokračovat ve čtení ...