Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

JITKA... Ještě jedno levandulové

Zveřejněno Jitka Bujoková 24/07/2017 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
JITKA... Ještě jedno levandulové

Když se ke mě dostal levandulový kit, tolik mě nadchla barevnost a množství "serepetiček" pro tvoření, které jsem v kitu našla, že jsem si slípla ještě jedno přáníčko ve stylu Provence (to první i se zadáním soutěže můžete najít TADY). Tentokrát jsem využila jednoho z obrázků, které najdete na jedné ze stránek, a vložila ho do kruhového chipboardového rámečku :)


Použila jsem zelinkavou podkladovou čtvrtku Provence La Pommier a na ni růžovou Provence La Lavande. Oběma čtvrtkám jsem "odrbala" hrany. Do rámečku jsem vsadila jeden z obrázků čtvrtky Provence Scenes. Na obrázky vůbec nejsem, v tomto případě jsem udělala vyjímku, do chipboardového rámečku krásně padne.

Kruh jsem nejdřív chtěla říznout na plotru, ale tvořím rychle, pocitově a tak nějak bez přemýšlení, řízla jsem si ze čtvrtky čtverec a pak jsem se bála, že na plotru netrefím přesně střed :D Takže obkreslit vnitřní kruh a vyříznout růčo :) Abych dala přáníčku lepší prostorový efekt, je ke spodní čtvrtce nalepený 3D pěnovými čtverečky.

Přáníčko je dozdobeno divokou růží, třešňovými květy, bílou ratolestí, fialkovou krajkou, bílým provázkem a kovovým klíčkem.

Nezapomeňte, že ještě do středy nám můžete zasílat své projekty vytvořené podle soutěžní "Provence" paletky.

 

A jinak vám všem přeji krásné kreativní letní dny :)

 

Jitka JIXIK :)