Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

LUCKA GNOJKOVÁ... VIDEONÁVOD: Kropenatá vajíčka z foamiranu

Zveřejněno Paper Garden 07/04/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,VIDEONÁVODY,
LUCKA GNOJKOVÁ... VIDEONÁVOD: Kropenatá vajíčka z foamiranu

Ahoj Tvořilky! Jaro nám přineslo první teplé paprsky sluníčka, vše začíná bujet, sílit a nám klepou na dveře Velikonoce. Pro nás Tvořilky, však začíná příprava dřív. A ani mě se nevyhne duch Velikonoc a využívám příležitosti, kdy můžu svým blízkým vytvořit jarní věneček a mám možnost se trochu potrápit a vyvztekat nad vrtáním křehkých madeirových vajíček. A právě těch se dnešní video týká. 


 

Když jsem přemýšlela nad dozdobením svých přání, napadla mě tradičně vajíčka. A protože moje trpělivost nezná bariéry a ve chvíli nápadu, je pozdě už na cokoliv, rozhodla jsem se nečekat na objednávku a netrpělivě využít všeho co mi doma přebývá a čeká na své pozdější využití. A v tom byl foamiran jasnou volbou!

 

 

Pojďte tedy společně se mnou vyzkoušet, kam až sahají možnosti foamiranu a s mou pomocí vytvořit krásná křepelčí vajíčka, která určitě najdou svá využití i na vašich projektech.

 

VIDEONÁVOD:

 

 

Příjemné tvoření vám přeje Lucka

Podobné články
TIMONA... Veľkonočná dekorácia na poslednú chvíľu

TIMONA... Veľkonočná dekorácia na poslednú chvíľu

Monika Timková 28/03/2018
Kdesi som čítala, že veľkonočné upratovanie je najlepšie začať odložením vianočného stromčeka :-). Veľká noc je za dverami a ak ste sa doposiaľ neprep...
Pokračovat ve čtení ...