Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

LUCKA GNOJKOVÁ... VIDEONÁVOD: Větvičky z foamiranu

Zveřejněno Paper Garden 19/08/2018 ? Komentářů VIDEONÁVODY,FOAMIRAN,
LUCKA GNOJKOVÁ... VIDEONÁVOD: Větvičky z foamiranu

Určitě stejně jako já rádivyužíváte foamiran při výrobě svých vlastních kytiček a ani v Paper Garden jsme nezůstali pozadu a jejich výrobu vám trochu představili. Přestožeje papír stále mým nejoblíbenějším materiálem, občas musím po foamiranu sáhnouta využit jej tam, kde papír není, nebokde mou představu papír nesplňoval. Jedním z takových případů je právě výroba roztomilých foamiranových větviček, kterou vám ukáži v dnešním videonávodu.


Jednou z možností využití foamiranu jsou kromě kytiček také větvičky, které jsem na stránkách kreativních obchůdků bohužel nenašla a přitom je čím dál častěji ve svých projektech postrádala. O jejich výrobu se s vámi dnes ráda podělím v následujícím videu. 

Se svou fantazii jistě mnoho z vás také objeví, kolik možností a kolik různých druhů větviček si můžete sami vyrobit a budu moc ráda, když vám bude toto video nejen dobrým rádcem, ale především inspirací pro další tvoření.

 

Mějte se prima, Vaše Lucka

Podobné články
MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Romantické přání s hnízdečkem z organzy

MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Romantické přání s hnízdečkem z organzy

Miluše Lindovská 31/07/2019
V srpnu bude mít moje dcera narozeniny a dnes vám ukážu, jaké přání jsem pro ni vyráběla. Výběr papírů byl rychlý. Kolekce Let your soul bloom od Moda...
Pokračovat ve čtení ...