Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

LUCKA GNOJKOVÁ... VIDEONÁVOD: Větvičky z foamiranu

Zveřejněno Paper Garden 19/08/2018 ? Komentářů VIDEONÁVODY,FOAMIRAN,
LUCKA GNOJKOVÁ... VIDEONÁVOD: Větvičky z foamiranu

Určitě stejně jako já rádivyužíváte foamiran při výrobě svých vlastních kytiček a ani v Paper Garden jsme nezůstali pozadu a jejich výrobu vám trochu představili. Přestožeje papír stále mým nejoblíbenějším materiálem, občas musím po foamiranu sáhnouta využit jej tam, kde papír není, nebokde mou představu papír nesplňoval. Jedním z takových případů je právě výroba roztomilých foamiranových větviček, kterou vám ukáži v dnešním videonávodu.


Jednou z možností využití foamiranu jsou kromě kytiček také větvičky, které jsem na stránkách kreativních obchůdků bohužel nenašla a přitom je čím dál častěji ve svých projektech postrádala. O jejich výrobu se s vámi dnes ráda podělím v následujícím videu. 

Se svou fantazii jistě mnoho z vás také objeví, kolik možností a kolik různých druhů větviček si můžete sami vyrobit a budu moc ráda, když vám bude toto video nejen dobrým rádcem, ale především inspirací pro další tvoření.

 

Mějte se prima, Vaše Lucka

Podobné články
TVOŘÍME... Čelenky z májového kvítí

TVOŘÍME... Čelenky z májového kvítí

Jitka Bujoková 06/05/2016
První článek, který píšu pro Paper Garden. Jupí, jsem nadšená! Dlouho jsem přemýšlela, co vytvořím. Přece jen to je první článek, který by měl být pec...
Pokračovat ve čtení ...