Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

LUCKA... VIDEONÁVOD: Výroba chryzantémek z foamiranu

Zveřejněno Paper Garden 30/05/2018 ? Komentářů VIDEONÁVODY,
LUCKA... VIDEONÁVOD: Výroba chryzantémek z foamiranu

Taky se Vám líbí, když Vás na nose zašimrá paprsek sluníčka? Když nám počasí nabídne svou teplou náruč, kdy se každá větvička, bobulka či kvítek probouzí a předvede barvy v celé své kráse? Já osobně to miluji a čím jsem starší, vnímám tu barevnost a sílu ještě intenzivněji. A pokud jste naladěni na tu samou notu jako já, určitě rádi uvítáte návod na to, jak nechat rozkvést nejen tělo a duši, ale i své scrapové projekty. Proto neváhejte a pojďte společně se mnou zapomenout na starosti běžného dne a nechejte se unášet na vlně foamiranu.


 

V dnešním videonávodu se společně se mnou naučíte, jak s foamiranem vyrobit chryzantémky - kytičky, které ozdobí vaše scrapové projekty a vaším přáníčkům dodají pestrost a originalitu. I přes svou plasticitu a 3D efekt jsou kytičky dělané tak, aby na projektech krásně tzv. „seděly“ a nenarušily vám tvar a velikost zdobeného projektu či předmětu.

 

 

Pomůcky:

Foamiran

Vyřezávací šablony

Nůžky

Alobal

Žehlička

Lepící pistole, popř. sekundové lepidlo

Aranžovací drát

…..dobrou náladu a šikovné ruce :-)

 

 

Pohodový den vám přeje Lucka