Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MILUŠKA... Clean & Simple přání "Mému Valentýnovi"

Zveřejněno Miluše Lindovská 22/01/2020 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
MILUŠKA... Clean & Simple přání

Valentýn se kvapem blíží, a tak jsem dostala za úkol vyrobit přání z kitu "Mému Valentýnovi". Přestože kit obsahuje krajky a kytičky, měla jsem pocit, že minimalistický styl je k daným papírům ten pravý. A tak i můj příspěvek bude vcelku minimalistický a stručný. Pojďte nakouknout, jaké přání jsem si pro vás tentokrát připravila.


 

Nastříhala jsem si 4 vrstvy papírů. Dvě vrstvy z červených papírů a dvě z béžových papírů. Slepila jsem vždy červený a béžový papír k sobě. Vytvořila jsem tak 2 vrstvy, mezi které jsem vložila 3D čtverečky.

Z červeného papíru jsem pak vyřezala na Big shotu kytičku a přilepila ji na horní béžovou vrstvu. Uvázala jsem mašličku z úzké červené stružky a přichytila ji na kytičku.

Nakonec jsem přidala už jen kartičku s textem, který najdete také v kitu. A rychlé přání pro vašeho milého je hotovo raz dva.

 

A co vytvoříte na téma Valentýn vy? Nejen na tyto výrobky se těšíme v Paper Garden Clubu nebo na Instagramu s #papergarden_cz a #tvorimezpapiru.

 

 

Použitý materiál:

 

papíry z kitu Mému Valentýnovi

 

mašlička

 

3D lepící čtverečky

 

 

Podobné články
VIPETA... Vystřihovaná přání z lesa

VIPETA... Vystřihovaná přání z lesa

Petra Vicková 26/01/2021
Povedených kolekcí s prvky lesa jsem zatím moc nepotkala. Proto mě nadchla Forest Tea Party, loňská novinka od P13. Najdete v ní jak roztomilá zvířátk...
Pokračovat ve čtení ...