Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MILUŠKA ... VIDEONÁVOD: Deník teenagerky

Zveřejněno Miluše Lindovská 18/05/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,VIDEONÁVODY,
MILUŠKA ... VIDEONÁVOD: Deník teenagerky

Na prodejních akcích, kam chodím, zjišťuji, že mnoho dívek i větších slečen si i v dnešní době vede ručně psaný deník. Proto na tyto akce připravuji zápisníky, které by se jim mohly líbit. Jeden takový jsem vyrobila z kolekce Aqua Flora od 13@rts a vše jsem natočila na video. Pojďte se podívat!


 

Vybrala jsem si papír Countless Love laděný do tyrkyzova a v této barvě jsem vyrobila také základ zápisníku. Podle něho jsem si ustřihla potřebnou velikost scrapbookového papíru. Přes šablonu jsem nanesla razítkovací barvu Distress Oxid v odstínu Peacock Feathers. 

Druhá polovina šablony má vzor padajících kapek a přes tuto část jsem nanesla speciální 3D lepidlo pro kovové plátky, které i po zaschnutí zůstane lepkavé

...a po zaschnutí jsem na něj aplikovala kovové plátky ve zlaté barvě.

Tím jsem měla pozadí hotové a začala jsem se zdobením. Využila jste vystřižené výřezy a použila jsem květiny v růžové barvě, ty jsem přilepila pomocí 3D čtverečků.

Vybrala jsem několik chipboardů ze sady Auqa Flora, která ladí s papíry, ty jsem nabarvila stejnou razítkovací barvou a umístila na desky zápisníku.

Přidala jsem ještě pár vystřižených výřezů a mašličku z bílého provázku. Nakonec jsem zápisník ozdobila šňůrkami v tyrkyzové barvě, na jejichž konce jsem navlékla korálky, a rohy zápisníku jsem opatřila stříbrnými růžky.

 

VIDEONÁVOD:

 

 

Použitý materiál:

 

sada Aqua Flora, papír Countless Love

 

šablona Dots and Number

 

razítkovací barva Distress oxid Peacock Feather

 

3D lepidlo pro kovové plátky

 

kovové plátky Mega-flakes Manchester Tart

 

3D lepící čtverečky

 

lepidlo Glossy Accent

 

chipboardy Aqua Flora

 

bílý a tyrkysový provázek

 

dřevěné korálky

 

kovové růžky

 

---

 

Už jste vyráběly něco pro teenegery? A jak jste uspěly? Pochlubte se v Paper Garden Clubu !