Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Knížka plná brouků

Zveřejněno Miluše Lindovská 23/04/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Knížka plná brouků

Nebojte, mou knihovnu nenapadl nezničitelný hmyz ani jsem si nekoupila Atlas brouků. To jsem jen vyrobila záložku s brouky. Na její výrobu jsem použila kolekci New Moon od firmy Piatek 13. Také by se vám hodila nová záložka? Pojďte si ji vyrobit podle následujícího návodu! 

VIDEONÁVOD:

 

 

Nejprve jsem na arch New Moon - 02 obkreslila záložku z kartonu a tu jsem pak vystřihla. Tento scrapbookový papír mi připomíná papíry k vybarvování, a tak jsem toho využila. Kytičky jsem vybarvila akvarelovými barvami, ale předtím jsem  na vystřiženou záložku nanesla tenounkou vrstvu průhledného gessa. Můžete použít i bílé gesso, v takové tenké vrstvě není ani bílé gesso krycí. Použila jsem ho proto, aby akvarelové barvy nevytvořily na papíru nevzhledné mapy.  Před vybarvením jsem ještě papír postříkala vodou, aby se barvy lehce rozpily. Po uschnutí jsem papír nalepila na kartonovou záložku.

Skečovacím perem a razítkovací barvou jsem zvýraznila okraje.

Z papíru New Moon - 07 jsem vystřihla pár obrázků - brouky a kruhové bubliny. Z tmavě modrého jednobarevného papíru jsem raznicí vyrazila kruhy o něco větší než bubliny. A pak jsem modré kruhy, bubliny i brouky na sebe navrstvila a přilepila na záložku. 

K záložce jsem připevnila 3 "střapce" ze stříbrného řetízku s perličkami na koncích.

 

Použitý materiál:

 

papíry New Moon - 02 a New Moon - 07

 

tmavě modrá čtvrtka

 

kartonová záložka

 

gesso

 

akvarelové barvy

 

skečovací perorazítkovací barva

 

stříbrný řetízek, korálky a bižuterní komponenty

 

---

 

Už jste někdy použili korálky na scrapbookových projektech? Jsme nejen na ně zvědavi v Paper Garden Clubu !

Podobné články
TIMONA... VIDEONÁVOD: Dárková krabička

TIMONA... VIDEONÁVOD: Dárková krabička

Monika Timková 15/05/2018
Nedávno za mnou dobehla známa, že potrebuje šikovnú krabičku na zabalenie ručne robených mydielok.  A potrebuje ju rýchlo, lebo včera bolo neskoro. Má...
Pokračovat ve čtení ...