Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Přání pro milovníka steampunku

Zveřejněno Miluše Lindovská 24/09/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,VIDEONÁVODY,
MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Přání pro milovníka steampunku

Jelikož z vlastní zkušenosti vím, že bývá nedostatek scrapbookových blahopřání pro muže a blíží se má prodejní akce, kde po nich bude jistě poptávka, vrhla jsem se na jejich výrobu. Jedno z nich vám dnes předvedu i na videu. Jak už z nadpisu víte, bude pro milovníka steampunku.


 

Pro dnešní příspěvek jsem si vybrala papíry Grungy Walls od 13@rts. Tyto papíry imitují různé povrchy. Já jsem si vybrala dřevo na první vrstvu a zelené praskliny na druhou vrstvu. Papír pro tuto druhou vrstvu jsem naembossovala pomocí embossovací kapsy od Tima Holze, papír pak napodobuje plechy různých velikostí. 

Druhou vrstvu jsem vyrobila dvakrát, obě jsem napatinovala inkoustem Distess Oxid odstínem Vintage Photo. 

Jedno provedení jsem pomocí 3D čtverečků nalepila na první vrstvu a základ, druhé provedení jsem pak rozstříhala na jednotlivé „plechy“ a výstupky jsem „vyleštila“ voskovou pastou v odstínu Vintage Gold.

Vystřižené tvary jsem seskupila na sebe a přilepila na druhou vrstvu budoucího přání. Skombinovala jsem je s kovovými komponenty.

Vše jsem pak ozdobila kytičkami, motýlem a kapesními hodinkami, přidala jsem také mašličku z jutového provázku a motýlka.

Nakonec jsem ještě kytičky patinovala razítkovací barvou a voskovou pastou.

 

 

A tady už je slíbené video:

 

 

 

VIDEONÁVOD:

 

 

 

 

 

 

Použitý materiál:

 

 

kolekce Grungy Walls

 

 

razítkovací barva Vintage Photo

 

 

vosková pasta Vintage Gold

 

 

3D lepící čtverečky

 

 

jutový provázek

 

 

kovové ozdoby

 

 

kytičky

 

 

motýlek

 

 

 

Vyrábíte často přání pro muže? Také je to pro vás tak trochu oříšek? Nejen s nimi se pochlubte v Paper Garden Clubu  nebo na Instagramu s hastagem #tvorimezpapiru a #papergarden_cz.

 

 

 

 

Podobné články
MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Exploding box s kapsičkami

MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Exploding box s kapsičkami

Miluše Lindovská 29/05/2019
Když chcete k narozeninám darovat vedle přání i nějaký finanční obnos, můžete vyrobit darovací obálku sladěnou s přáníčkem. Nebo máte druhou možnost -...
Pokračovat ve čtení ...
SOUTĚŽ... PROSINEC 2019

SOUTĚŽ... PROSINEC 2019

Paper Garden 04/12/2019
Co by to byl za adventní čas bez vánoční tématiky pro soutěž. A Vánoce – to je stromeček a na něm většinou třpytivé ozdoby. Takže naše prosincové téma...
Pokračovat ve čtení ...
PETRA... Peek-a-boo přání

PETRA... Peek-a-boo přání

Petra Víšková 28/08/2019
Pokud jsem vás svým minulým článkem navnadila ke koupi několika nových rozkošných razítek, určitě uvítáte další razítkovací inspiraci. A to ne jen tak...
Pokračovat ve čtení ...