Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MILUŠKA ... VIDEONÁVOD: Visačka v retro stylu

Zveřejněno Miluše Lindovská 21/11/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,VIDEONÁVODY,
MILUŠKA ... VIDEONÁVOD: Visačka v retro stylu

Přestože je předvánoční čas a všichni jste jistě ponořeni do vánočního tvoření, připravila jsem si dnes naprosto nevánoční příspěvek. Možná si u něj od příprav na Vánoce trochu odpočinete. Vyrobila jsem pro vás visačku v retro stylu. K tomu totiž úplně svádí kolekce Words Live Forever od ScrapBerry´s. Vyrobte si ji se mnou podle mého videonávodu.


 

Z této kolekce jsem si vybrala 4 papíry, z toho 2 jsem kompletně rozstříhala a ze 2 dalších jsem vystřihla obrys visačky. Jako první vrstvu jsem použila motiv červené dřevěné stěny, tu jsem obstřihla přesně podle obrysu. Na druhou vrstvu jsem vybrala světle hnědý papír s motivem novin. Tuto vrstvu jsem stříhala asi 0,5 cm uvnitř od obkresleného okraje.

Okraje této druhé vrstvy jsem zdrsnila nůžkami a napatinovala hnědou razítkovací barvou, nejraději používám odstín Vintage Photo. Vrstvy jsem postupně nalepila na kartonovou visačku, okraje horní vrstvy jsem ještě různě natrhala a ohnula, abych jí dodala vzhled opotřebovanosti.

 

A pak už jsem jen vrstvila vystřihané komponenty. Nejprve jsem si rozvrhla, jak by asi mohly být umístěné, potom jsem už lepila, některé pomocí 3D čtverečků, jiné přímo na druhou vrstvu lepidlem.

Mezi jednotlivé vrstvy jsem na několika místech vsunula kousky gázy.

Visačku jsem dozdobila kovovými ozdobami. Nakonec jsem na ni připevnila provázek na pověšení. Visačka má všestranné použití. Můžete ji přibalit k dárku, použít místo blahopřání nebo si ji pověsit na stěnu jako obrázek.

 

 

VIDEONÁVOD:

 

 

 

 

Použitý materiál:

 

kartonová visačka

 

papíry z kolekce Words Live Forever od ScrapBerry´s

 

kovové ozdoby

 

kousky gázy a provázku

 

lepidlo a 3D čtverečky

 

hnědá razítkovací barva a aplikátor

 

 

Já visačky přímo miluju a co vy? Vyrábíte je často? Pochlubte se nejen s nimi v Paper Garden Clubu nebo na Instagramu s #papergarden_cz a #tvorimezpapiru.

 

Podobné články
TIMONA... Gratulačná vintage visačka

TIMONA... Gratulačná vintage visačka

Monika Timková 07/07/2017
Visačky obvykle používam skôr ako doplnok na papierové darčekové tašky alebo krabičky. Ak však na jej základ zvolím niektorý z väčších rozmerov, pokoj...
Pokračovat ve čtení ...
DIANKA... Svatební přáníčko v bordó

DIANKA... Svatební přáníčko v bordó

Diana Majerová 10/09/2018
Ze svatební cyklistiky jsem se rozvnýma nohama přesunula do podzimních svateb, které jsou typické svými barevnými paletkami. Obvykle si gratulantni př...
Pokračovat ve čtení ...
MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Romantické přání s hnízdečkem z organzy

MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Romantické přání s hnízdečkem z organzy

Miluše Lindovská 31/07/2019
V srpnu bude mít moje dcera narozeniny a dnes vám ukážu, jaké přání jsem pro ni vyráběla. Výběr papírů byl rychlý. Kolekce Let your soul bloom od Moda...
Pokračovat ve čtení ...