Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MILUŠKA ... VIDEONÁVOD: Visačka v retro stylu

Zveřejněno Miluše Lindovská 21/11/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,VIDEONÁVODY,
MILUŠKA ... VIDEONÁVOD: Visačka v retro stylu

Přestože je předvánoční čas a všichni jste jistě ponořeni do vánočního tvoření, připravila jsem si dnes naprosto nevánoční příspěvek. Možná si u něj od příprav na Vánoce trochu odpočinete. Vyrobila jsem pro vás visačku v retro stylu. K tomu totiž úplně svádí kolekce Words Live Forever od ScrapBerry´s. Vyrobte si ji se mnou podle mého videonávodu.


 

Z této kolekce jsem si vybrala 4 papíry, z toho 2 jsem kompletně rozstříhala a ze 2 dalších jsem vystřihla obrys visačky. Jako první vrstvu jsem použila motiv červené dřevěné stěny, tu jsem obstřihla přesně podle obrysu. Na druhou vrstvu jsem vybrala světle hnědý papír s motivem novin. Tuto vrstvu jsem stříhala asi 0,5 cm uvnitř od obkresleného okraje.

Okraje této druhé vrstvy jsem zdrsnila nůžkami a napatinovala hnědou razítkovací barvou, nejraději používám odstín Vintage Photo. Vrstvy jsem postupně nalepila na kartonovou visačku, okraje horní vrstvy jsem ještě různě natrhala a ohnula, abych jí dodala vzhled opotřebovanosti.

 

A pak už jsem jen vrstvila vystřihané komponenty. Nejprve jsem si rozvrhla, jak by asi mohly být umístěné, potom jsem už lepila, některé pomocí 3D čtverečků, jiné přímo na druhou vrstvu lepidlem.

Mezi jednotlivé vrstvy jsem na několika místech vsunula kousky gázy.

Visačku jsem dozdobila kovovými ozdobami. Nakonec jsem na ni připevnila provázek na pověšení. Visačka má všestranné použití. Můžete ji přibalit k dárku, použít místo blahopřání nebo si ji pověsit na stěnu jako obrázek.

 

 

VIDEONÁVOD:

 

 

 

 

Použitý materiál:

 

kartonová visačka

 

papíry z kolekce Words Live Forever od ScrapBerry´s

 

kovové ozdoby

 

kousky gázy a provázku

 

lepidlo a 3D čtverečky

 

hnědá razítkovací barva a aplikátor

 

 

Já visačky přímo miluju a co vy? Vyrábíte je často? Pochlubte se nejen s nimi v Paper Garden Clubu nebo na Instagramu s #papergarden_cz a #tvorimezpapiru.

 

Podobné články
Jak jsme se navzájem vyzvaly aneb narozeninová challenge našeho design teamu

Jak jsme se navzájem vyzvaly aneb narozeninová challenge našeho design teamu

Paper Garden 08/04/2018
Dlouho jsme přemýšlely, co si pro vás jako design team vymyslíme na oslavu našich 2. narozenin. Vloni to bylo narozeninové video a letos jsme myslím v...
Pokračovat ve čtení ...
VIPETA... Rukavička jako visačka na dárek

VIPETA... Rukavička jako visačka na dárek

Petra Vicková 12/12/2019
Už máte zabalené dárky? Já ano, teda jen do balicího papíru. Chybí mi ještě připevnit mašle a visačky! A tak jsem se tento týden pustila právě do výro...
Pokračovat ve čtení ...