Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MÍŠA... Album z Kréty (sneakpeak)

Zveřejněno Michaela Wanke 02/07/2017 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
MÍŠA... Album z Kréty (sneakpeak)

Kdo mě sleduje na instagramu, tak už ví, že jsme s holkama měly o víkendu dámskou jízdu. No a co jiného jsme mohly dělat, než scrapovat :) Takže konečně přišlo na řadu album z dovolené na Krétě. A velmi se stydím, když přiznávám, že na té Krétě jsme byli s Honzíkem před dvěma roky. Doufám jenom, že album z letošní dovolené (opět se chystáme na Krétu) zvládnu zpracovat dříve :)


Album jsem nefotila celé, určitě by Vás to nebavilo a mě by nebavilo to focení :D Takže jenom pár detailůstřípků z alba, abyste věděly, co z Paper Garden můžete použít na své vlastní projekty.

 

Na celé album jsem použila nádhernou kolekci Verano Azul od 7 Dots studio. Na některých papírech jsou z druhé strany kartičky, které jsem mohla použít, a to mi práci dost urychlilo.

Na dozdobení jsem používala hlavně české nápisy a letní chipboardy. Hlavně kolekce od Scrapiniec - mušle, velryby, velryby - plavba a velryby - cestování.

U alba jsem si odpočinula od mixed media projektů, ale právě teď mám na stole jednu mixed media stránku, kterou vám ukážu zase příště.

 

Přeji Vám nádherné léto, odpočiňte si a naberte sílu.

 

A scrapujte! Třeba dovolené, ať už budete u moře nebo na horách.

Podobné články
ERIKA... Album do kapsy „Nikdy se nevzdávej svých snů“

ERIKA... Album do kapsy „Nikdy se nevzdávej svých snů“

Erika Majgotová 08/09/2019
Kousky, které by zachycovaly nějaké výjimečné přiležitosti, výlety nebo milníky, v mé pracovně zatím chybí. Ano, mám na mysli albíčka a konkrétně ta v...
Pokračovat ve čtení ...
MÍŠA...  Layout

MÍŠA... Layout "Capture the Moment"

Michaela Wanke 08/08/2016
Krásný den, protože je léto v plném proudu, rozhodla jsem se Vám tentokrát ukázat jednen z mých letních layoutů. Tak jako v mém předešlém příspěvku si...
Pokračovat ve čtení ...