Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MÍŠA... Layout podle paletky

Zveřejněno Michaela Wanke 20/06/2017 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
MÍŠA... Layout podle paletky

Pokud s námi soutěžíte, tak víte, že tento měsíc měla paletku na starost Monča. Paletka má krásné barvy v odstínech modré a hnědé, tak jsem se rozhodla podle ní udělat svůj layout. Jak moc se mi povedlo dodržet paletku můžete posoudit samy... :)


Jako základ layoutu jsem si vybrala nádherný papír z kolekce Forget me not - 02 od Lemoncraft. Na papír jsem nanesla čiré gesso, které vytvoří báječný podklad pro následné hraní s ecoline barvičkami.

Používala jsem modré a hnědé odstíny ecoline barev a pomocí nich jsem si nabarvila i chipboardové rámečky od egocraft.pl.

Pod fotky jsem si navrstvila zbytečky papírů z kolekce House of Roses od Lemoncraft. Pod shluk papírů jsem ještě umístila bílé rozetky a doplnila jsem vše tulipány v krémových, hnědých a modrých odstínech.

Layout není layoutem bez nápisů. Moje oblíbené jsou sady od 7 Dots studio. Tentokrát jsem sáhla po kolekci Writer's Block, protože se mi barevně hodily do konceptu stránky.

Tak co myslíte? Dodržela jsem paletku?

Nezapomeňte, že ještě máte čas nám poslat svoje výtvory do soutěže a nemusí to být jenom přáníčka :)