Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MÍŠA... Mixed media s lehkou rukou

Zveřejněno Michaela Wanke 27/01/2021 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
MÍŠA... Mixed media s lehkou rukou

Minule jsem vám ukázala pořádná mixed media ve videonávodu na Steampunkové plátno. Dnes půjdeme úplně opačným směrem. Romantická cedulka s jenom lehounkým dotekem mixed medií. Jednoduchý projekt pro ty, kdo se mixed medií pořád bojí a stále jsem je nepřesvědčila pustit se do pořádného projektu.


Ve svých zásobách mám spoustu různých základů  z působení v zahraničních týmech. Ale nebojte, postupně Dianku přesvědčuji, že takové základy potřebujeme i do Paper Garden :) 

 

Jedním z nich je dřevěný základ na cedulku. Vůbec nevím, jaký měl být jeho původní účel, ale já jsem se rozhodla vyrobit jednoduchou cedulku, která může být třeba darována mamince, babičce nebo kamarádce. 

Na cedulku jsem použila papír z novinkové kolekce The Rose and The Ring od Paperheaven. Cedulku jsem s ním polepila, co přesahovalo jsem obstřihla a okraje vzala postaršovačem. Zároveň jsem je maličko přibarvila razítkovací barvou v růžové a šedé. Přiznám se, že tuhle techniku nemám ráda, přijde mi, že dřív to hrozně frčelo a málokdo to uměl hezky udělat... Na tento základ jsem stejnou razítkovací barvu nanesla přes šablonu a vytvořila si jemné pozadí. Vidíte, žádné gesso ani pasty :)

Hrábla jsem do své mixed media krabice, vytáhla kus záclonoviny, tu jsem nalepila na dvě místa na cedulce, přidala jsem obarvené chipboardy - opět razítkovací barvou, kytičky a pod ně růžový provázek. Nakonec nápis a zlaté cákance a bylo hotovo. 

 

No, myslím si, že tohle je ideální projekt pro mixed media začátečnice. A pokud se pořád bojíte, mrkněte na naše společná online videa na Instagramu a připojte se s tvořením... Však já vás toho strachu z mixed medií zbavím :) Se svými projekty se můžete pochlubit samozřejmě i v našem Paper Garden Clubu na Facebooku nebo nás označit na Instagramu #papergarden_cz nebo #tvorimezpapiru.

 

 

Použitý materiál:

 

Kolekce 12*12 The Rose and The Ring

Chipboard rámečku

Chipboard vánoční

Provázek

Magnolie

Růže

Kvítky

Postaršovač

Razítkovací barvy

Nápis

Lepidlo

Šablona

Podobné články
MÍŠA... Valentýnská přáníčka a minibloček

MÍŠA... Valentýnská přáníčka a minibloček

Michaela Wanke 09/02/2017
Miluju náš valentýnský kit! Růžová je prostě moje barva, tvořím s ní nejradši, mám ráda zamilované projekty, a když jsem viděla kolekci z kitu, napros...
Pokračovat ve čtení ...
MÍŠA... Kroužkové minilabum z kolekce Let's Go

MÍŠA... Kroužkové minilabum z kolekce Let's Go

Michaela Wanke 16/08/2018
Půlka léta je za námi, já už jsem vdaná paní a brzy začne další školní rok. Ale ještě předtím jsem stihla vyrobit minialbum z našeho výletu lodí, kter...
Pokračovat ve čtení ...
JITKA... Krajková svatební peněženka

JITKA... Krajková svatební peněženka

Jitka Bujoková 24/11/2016
Jak novomanželům originálně darovat peníze? Tuto otázku si určitě někdy kladl každý z nás. V létě jsem dostala nápad zhotovit svatební peněženku, do k...
Pokračovat ve čtení ...