Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MÍŠA... VIDEONÁVOD: Pánský mixed media layout

Zveřejněno Michaela Wanke 11/02/2021 ? Komentářů SCRAPBOOKING,VIDEONÁVODY,
MÍŠA... VIDEONÁVOD: Pánský mixed media layout

Znáte ten pocit, když se nedaří a chcete se na všechno vykašlat? Pak si řeknete, že to zkusíte znovu, opět se to pokazí, pak znovu a znovu... No tak asi takhle jsem pro vás stříhala dnešní video... Hrůza a děs a tu stránku teď nechci dlouho vidět :)) Ale nakonec pro Vás video mám, tak se pojďte podívat.


Momentálně mám celkem hezkou zásobu pěkných fotek z rodinného focení s Mončou. A když jsem viděla kolekci Free Spirit od Piatek 13, tak jsem si říkala, že musím udělat jeden layout s mým mladším bráchou.

 

 Nebudu vám popisovat způsob tvoření, pojďte se radši mrknout na video.

 

VIDEONÁVOD:

 

 

Otázka pro ty, co pozorně sledovali video... Líbí se vám výsledný projekt, nebo jsem tam měla nechat i ty vystříhané žárovky?

 

A co vy a pánské projekty? Pro mě je to obtížnější kategorie než dětské nebo holčičí projekty, kam můžu dát spoustu ozdob a kytiček. Pochlubte se v naší Facebookové skupině Paper Garden Club nebo na Instagramu označte svůj projekt #papergarden_cz a #tvorimezpapiru.

 

 

Použitý materiál:

 

Kolekce Free spirit

Čiré gesso

Embossovací prášek

Embossovací poduška

Texturovací pasta

Šablona

Horkovzdušná pistole

Řezačka

Práškové barvy

Chipboard zdi

Chipboardy Free spirit žárovky

Chipboardy Free spirit nápisy