Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MÍŠA... Visačky s vílami z kolekce Aurora

Zveřejněno Michaela Wanke 12/10/2021 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
MÍŠA... Visačky s vílami z kolekce Aurora

Strašně dlouhou dobu jsem netvořila nic do zahraničních soutěží. A protože jsem si pro sebe ukořistila nedělní odpoledne na tvoření, mrkla jsem jestli náhodou 13arts nemá nový moodboard na svém instagramu. A měl! A dokonce takový, který ladil s kolekcí Aurora, kterou jsem nemohla nechat mezi novinkami v obchůdku :)


Vytvořila jsem tedy dvě visačky, které se tématicky hodí k moodboardu 13arts. Co říkáte? Základ jsem vystřihla z krabice od cereálií. Polepila jsem ho papíry z kolekce Aurora a následně začala moje oblíbená část. Základ jsem potřela čirým gessem, následně jsem nanesla texturovací pastu přes šablonu, práškové barvy a pozaďová razítka. Skoro všechno je ale schované za shlukem, který jsem vytvořila z odstřižků z malé sady, zeleného vlnkovaného papíru, průhledného papíru s písmem a pod tím vším jsou ještě nastříhaná papírová brčka.

Z výseků ze sady jsem vybrala dvě víly, křídla a květiny. Křídla jsem ještě dvakrát vystřihla z průhledného papíru a z papíru s písmem. Na fotce to ale nakonec není vidět. Snažila jsem se o větší 3D efekt.

Když bylo vše hotovo, nanesla jsem malé drobné perličky i větší kuličky, které jsem smíchala s 3D matte gelem, který mám na tohle tvoření prostě nejradši. A doplnila jsem moje nejoblíbenější nápisy na mixedmedia od 7Dots studio.

 

Budu moc ráda, když mě případně podpoříte srdíčkem na instagramu až budu projekt vkládat. A také budu moc ráda, když vás inspiruji k tomu abyste se zapojili také a nějaký projekt do soutěže 13arts poslali. Co říkáte?

 

Pochlubte se svými projekty s kolekcí Aurora na  instagramu #tvorimezpapiru #papergarden_cz nebo ve Facebookové skupině.

 

 

Použitý materiál:

 

Kolekce Aurora 12x12

 

Kolekce Aurora 6x6

 

Kolekce Aurora výseky

 

Šablona

 

Čiré gesso

 

Texturovací pasta

 

Práškové barvy

 

Nápisy 7Dots studio

 

Razítka

 

Archival ink

 

Lepidlo

 

3D matte gel

 

Perličky

Podobné články
VYHLÁŠENÍ VÍTĚZEK... Prosinec 2022

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZEK... Prosinec 2022

Paper Garden 02/01/2023
A je tu konec. Rok 2022 je již minulostí, takže to znamená také ukončení naší poslední měsíční soutěže. A než vyhlásíme titul Královna Challenge 2022,...
Pokračovat ve čtení ...
MÍŠA... Traveller's notebook Mirakulum

MÍŠA... Traveller's notebook Mirakulum

Michaela Wanke 09/06/2019
Svojí práci vychovatelky mám moc ráda, a ještě radši jí mám, když můžu blbnout s dětma. A to se mi poštěstilo při výletu do Mirakula. Protože ještě ne...
Pokračovat ve čtení ...
7. NAROZENINY... KVÍZ: Jak znáš náš Design Team?

7. NAROZENINY... KVÍZ: Jak znáš náš Design Team?

Paper Garden 15/04/2023
Dalším bodem na našem narozeninovém programu je scrapbookový kvíz s názvem: Jak znáš náš Design Team? Jestli nás sleduješ pravidelně, tak by odpovědi ...
Pokračovat ve čtení ...