Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MONČA... Do nového roku s novým PL albem

Zveřejněno Monika Pestrová 16/01/2020 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
MONČA... Do nového roku s novým PL albem

Krásný den všem! Nejprve bych vám chtěla z celého srdce popřát všechno nejlepší do nového roku, hlavně pevné zdraví, rodinnou pohodu a radost z vašeho (i našeho) tvoření. Začátek roku je – co se mého scrapbookového tvoření týče – vždy takový optimistický. S nadšením nadepisuji své nové PL album a zasedám k prvním stránkám nového roku. Ale díky běžným povinnostem mi toto tempo vydrží jen pár týdnů a pak začnu pomalu zabředávat do mého (již tradičního) skluzu. Ale to mě neodradí, protože si stále myslím, že PL album (či jiná alba z vašeho života) prostě stojí za zpracováni. A jednu takovou PL stránku z letošního nového roku vám dnes ukážu. Zatím jsem aktuální! :-)


 

Náš první lednový týden začal ještě na Moravě, kde jsme trávili část vánočních svátků. A tak jsem do svého prvního týdne zahrnula třeba i moje povánoční nakupování a samozřejmě Silvestr. Na stránku jsem použila kolekci JOYFUL od Studio Forty, protože jsem z této kolekce prozatím vyráběla pouze obály na vánoční poukazy a stále mi zbyly papíry do Travel Notebooku. A právě tyto papíry se na PL hezky hodí. Jen musíte dávat pozor, abyste měli správně vzor papíru. 

Papíry mají na šířku přesně 10 cm, takže do kapes pasují skvěle. Vlastně jsou trochu menší, ale mě to nevadí, protože stejně všechny kartičky v jednotlivých kapsách podlepuji. Na zdobení jsem nejčastěji používala "washi proužky" nebo chipboardové samolepky, které stránce propůjčily trochu 3D efektu.

K fotce ze Silvestra (mimochodem letos jsme si připíjeli ZLATÝM šampaňským, tak doufám, že budeme mít o to více štěstí :-) jsem přidala kartičku s velumem, na který jsem napsala přání vlastnoručně za pomoci alkoholové fixy (tiskace a falešnou kaligrafií).

Tolik k mé dnešní inspiraci. A mě zajímá, jak plánujete dokumentovat svůj rok 2020 vy? Troufnete si na nějaké pravidelné projekty nebo dokumentujete spíše občasné akce?

 

Určitě se nám se svými projekty pochlubte v naší FB skupině Paper Garden Club nebo na Instagramu s hastagem #tvorimezpapiru nebo #papergarden_cz

 

 

 

Použitý materiál:

 

Sada scrapbookových papírů JOYFUL - Traveler's Notebook Edition

 

Chipboard JOYFUL - chipboardové samolepky

 

JOYFUL - samolepicí proužky

 

SAMOLEPKY - ZIMNÍ POHÁDKA - české transparentní

 

 

Podobné články
HOST V PAPER GARDEN... Mirka Částečková

HOST V PAPER GARDEN... Mirka Částečková

Paper Garden 09/04/2020
„Před dvěma lety jsem si koupila svou první raznici, pár čtvrtek jednobarevného papíru a vyrobila jmenovky na vánoční dárky. Rodina byla velmi překvap...
Pokračovat ve čtení ...