Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MONČA... Inspirace k březnové SUPERHRDINSKÉ soutěži

Zveřejněno Monika Pestrová 13/03/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,SOUTEŽE,
MONČA... Inspirace k březnové SUPERHRDINSKÉ soutěži

Březen se již blíží do své poloviny, a tak bychom vám rády připomněly naší březnovou soutěž, kterou pro vás tentokrát vymýšlela Míša. Inspirací se jí stala novinková kolekce od Studio Forty "SUPER YOU", kterou jsme vám v průběhu února představily. A protože je to kolekce skutečně "suprácká", tak jsem s její pomocí vytvořila layout podle soutěžního zadání, který vám může sloužit jako další inspirace pro váš vlastní projekt do soutěže. Pojďme se na něj podívat!


 

Kolekce má syté a barevné papíry, takže jsem jako základ layoutu použila bílou scrapbookovou čtvrtku, na které vyniknou detaily. Akvarelovými barvami a černou tuší jsem na stránce udělala barevné cákance, jako pozadí. Pak jsem si vybrala tři papíry, které jsem chtěla na layoutu použít a nařezala jsem z nich kartičky o velikosti 7 x 9,5 cm a rozmístila jsem je pravidelně na připravenou čtvrtku.

 

Fotky jsem tentokrát naskládala po dvou na formát 9 x 13 a každou fotku jsem podložila ještě velumovým papírem s hvězdičkami. Jelikož podmínkou soutěže je použití "speech bubbles" a razítek, natiskla jsem na pozadí stránky pár těchto bublin ze sady razítek SUPER HERO, jak vykukují zpoza kartiček. Když jsem měla vše takto připravené, tak jsem kartičky a fotky nalepila na čtvrtku 3D páskou a mohla jsem začít zdobit.

Na spodní volnou kartičku jsem z jedné kartičky na čtvrtce Fantastic/Adventures vystříhla motiv výbuchu, podložila smotanou nití a přilepila 3D čtverečky.

Layout jsem doplnila nápisem, který jsem složila z různých typů samolepící abecedy a působí tak neobyčejně, a přesto upraveně. Dále jsem zalovila ve své zásobě štítků a dalších drobných ozdůbek. Nápisy a nálepky jsou rovněž z kolekce SUPER YOU.

To byla má dnešní dávka inspirace a my se moc těšíme na všechny projekty, které nám do březnové soutěže pošlete a které můžete průběžně sledovat na našem Facebooku.

 

Použitý materiál:

 

Bílá scrapbooková čtvrtka

 

Razíkta SUPER YOU - Super hero

 

Scrapbooková čtvrtka od Studio Forty, SUPER YOU - Fast/Dreamy

 

Scrapbooková čtvrtka od Studio Forty, SUPER YOU - Superb/Power

 

Scrapbooková čtvrtka od Studio Forty, SUPER YOU - My Star/Comic

 

Scrapbooková čtvrtka od Studio Forty, SUPER YOU - Fantastic/Adventures

 

Samolepky SUPER YOU - Awesome

 

Samolepky SUPER YOU - Super You

 

Samolepky SUPER YOU - samolepící proužky

Podobné články
DIANKA... Baby layout z kolekce Cute & Co.

DIANKA... Baby layout z kolekce Cute & Co.

Diana Majerová 03/04/2018
Když jsme na konci února naskladnili úžasnou kolekci Cute & Co., záviděla jsem všem těm nedočkavým maminkám, které ji objednávaly a v obchůdku mi pak ...
Pokračovat ve čtení ...
MÍŠA... Layout z kolekce Yesterday od Lemoncraft

MÍŠA... Layout z kolekce Yesterday od Lemoncraft

Michaela Wanke 23/07/2018
Letos jsou v kurzu pastelové barvy. A ví to dobře i Lemoncraft, který vydal novou kolekci Yesterday. Kolekce je opět vintage, v jemných, až svatebních...
Pokračovat ve čtení ...