Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MONČA... Vločky v hlavní roli zimního PL layoutu

Zveřejněno Monika Pestrová 12/12/2018 ? Komentářů SCRAPBOOKING,PROJECT LIFE,
MONČA... Vločky v hlavní roli zimního PL layoutu

Letos mám pocit, že mi ten prosinec tak trochu prokluzuje mezi prsty. Asi to bude tím, že mi moc nedochází, že za čtrnáct dní je tu Štědrý den. A tak jsem si i ve svém tvoření trochu od toho vánočního období "odskočila" k další PL stránce. Na Paper Garden se totiž nedávno mezi novinkami objevila zimní kolekce "BRR ... It's Cold Outside" od Craft O'Clock, která kombinuje modrou a hnědou barvu. A tyto barvy já opravdu můžu a tak vznikla jedna únorová PL stránka.


Jako podklad do velkých kapes jsem vybrala modrý papír se sněhovými vločkami z velké sady. Pro titulní kartičku jsem pak hledala takový kus, kde by byla hezká vločka, která by se dala vyšít bílou bavlnkou. Vyšitou vločku jsem ještě obtáhla stříbrnou gelovkou. Razítkovací abecedou jsem natiskla číslo týdne a do horní části kartičky jsem nalepila proužek z hnědého papíru s motivem větviček a doplnila chipboardy vloček.

Na ostatní kartičky ve velkých kapsách jsem vždy nalepila proužek papíru s dekorem dřeva, který měl na sobě bílý, jakoby pletený vzor. Ten jsem použila z malé sady papírů. Fotku prvního sněhu jsem pak umístila do kulatého chipboardového rámečku a doplnila chipbordem "první sníh" ze sady Příběh Vánoc.

Dvě malé kapsy zaplnily fotky a ozdobila jsem je jen chipboardovou vločkou a nápisem "lyžujeme" ze sady samolepek "Zimní radovánky". Jen jsem odstřihla "bobujeme". Pro zbylé malé kapsy jsem použila zadní stranu papíru s vločkami, kde byl motiv dřeva. Na jednu jsem vystřihla z malého papíru modrou "rozetku" a přidala nápis "WINTER" z chipboardů Just Chillin' od Studio Forty. Na druhou kartičku přišel journaling.

Poslední dvě kapsy jsou hlavně o fotkách a tam jsem se také vyřádila a použila hodně vločkových chipboardů.

Tak to byla moje nejnovější PL stránka. Připomenula jsem si, jaké to je mít zimu na sněhu a spotřebovala jsem pár chipboardů, kterých mám opravdu požehnaně. Pochlubte se, jak používáte vločkové chipboardy vy a přidejte své projekty do naše Paper Garden Clubu.

 

 

Použitý materiál:

 

Sada scrapbookových papírů "Brr ... It's cold outside" 12x12

 

Sada scrapbookových papírů "Brr ... It's cold outside" 6x6

 

Chipboardy sněhových vloček, např. Warm Christmas nebo Flowers of Winter

 

Chipboardy "Příběh Vánoc"

 

CHIPBOARD - ARCTIC SWEETIES - Rámeček s vločkami

 

Samolepky Zimní radovánky

 

Chipboardy Just Chillin' od Studio Forty

 

 

Krásný předvánoční čas!