Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

PETRA... Co darovat k 90. narozeninám?!

Zveřejněno Petra Víšková 08/07/2020 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
PETRA... Co darovat k 90. narozeninám?!

Máte občas problém s vymýšlením dárku pro oslavence? A co teprve když se jedná o prarodiče, kteří už dle svých slov vše mají a nic nepotřebují! Ponožky, kafíčko, pokojovou kytičku? Kdepak! Tohle je přeci přesně naše chvíle, milé scraperky!!! Prarodiče se nejraději obklopují svou rodinou... a když s nimi nemůžeme být každý den, alespoň se na ně můžeme usmívat z fotky. Nechte se inspirovat dnešním článkem, kde vám prozradím, co jsem si přichystala pro svou babičku k 90. narozeninám. 


 

90... tolik let oslaví naše babička už za pár dní. Člověk by si řekl, že to chce pořádnou oslavu a nějaký mega dáreček, jenže méně je někdy více. A věřím, že stejně jako mnohým jiným babičkám a prababičkám, dědečkům a pradědečkům, naši babičku nejvíce potěší naše návštěva, malá kytička, přáníčko a fotečky vnoučat a pravnoučat, které si bude moci vystavit k ostatním.

Na přáníčko jsem využila kolekci Na Jagody od Paper Heaven, která ve mě evokuje léto u babičky na zahrádce, protože je plná zahradních a lesních plodů, květin, motýlů... prostě taková letní pohodička. Přáníčko jsem zdobila vystříhanými motivy, květy z foamiranu, gázou, provázkem a třpytkami.

K přáníčku jsem vytvořila ještě mini závěsné rámečky na fotky. Základem je polotovar, který jsem ozdobila vystříhanými motivy a flitry.

Jaké dárečky dáváte svým prarodičům vy? Také se vždy vyřádíte, protože přáníčko a nějaký minialbumík je ta správná volba? Pochlubte se nám na Facebooku v našem Paper Garden Clubu nebo na Instagramu s hastagem #tvorimezpapiru a #papergarden_cz. Těšíme se!

 

 

Použitý materiál:

 

 

kolekce papírů Na Jagody 12" (Paper Heaven)

 

kolekce papírů Na Jagody 6"

 

foamiran

 

pestíky

 

třpytky

 

flitry

 

provázek

 

základ přání

 

základ na závěsné fotorámečky

 

Podobné články
PETRA... VIDEO: Mimialbum aneb jak jsem skládala scrapbookovou maturitu

PETRA... VIDEO: Mimialbum aneb jak jsem skládala scrapbookovou maturitu

Petra Víšková 08/07/2019
Znáte to... přáníčky a visačkamito začíná, různými druhy krabiček a boxíků pokračuje a v určité fázi se člověk dostane k pomyslnému skládání scrapbook...
Pokračovat ve čtení ...