Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

PETRA... Deníček našeho miminka

Zveřejněno Petra Víšková 27/03/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
PETRA... Deníček našeho miminka

Tak schválně, jak dlouho jste tvořily svůj nejnáročnější projekt? Já ten svůj už snad rok a myslím, že ještě tak minimálně dva roky se v něm ďoubat budu. Zajímá vás, co je to za veledílo a jak jsem v něm díky veselé kolekci papírů Happy Birthday od Piatek 13 pokročila? Nahlédněte do dnešního článku.


 

Je tomu téměř rok, co jsme doma přivítali naši druhou princeznu, a také rok, co se na blogu Paper Garden objevila inspirace na krásný miminkovský deníček. Co bych to byla za scrapbookovou mamku, kdyby moje děti neměly svůj scrapmimi deníček, že?!

Vzhledem k tomu, že jsem se ještě neodvážila pustit se do kompletní výroby alba, zakoupila jsem si album ve formě polotovaru. Stránky jsou extra silné, takže můžu lepit, vrstvit a zdobit jedna báseň a základ se vůbec nevlní. Myslím, že vám je jasné, že jsem tehdy nemohla sáhnout po jiné kolekci než Cute & Co.. S ní jsem s velkým nadšením vytvořila pár prvních stránek, pak jsem album založila a dlouho, dlooouho na něj nesáhla.

Novým impulsem pro tvoření mi byla až kolekce Happy Birthday, která se krásně hodí na narozeninové stránky. Album sice nebude vytvořené z jedné vyladěné kolekce, ale přišlo mi, že obě jsou krásně zvířátkové a hodí se k sobě.

 

Deníček vytvářím jako takové shrnutí prvních tří let života každé z holek, takže zde jsou hned tři narozeninové oslavy. Jestli nějaký projekt snese hodně roztomilosti, tak jsou to miminkovské deníčky, a tak se to na stránkách zvířátky, balónky a fáborkami jen hemží. Na stránce je pár detailů,které se mi moc líbí, třeba čepička na hlavě oslavenkyně, myška nesoucí číslice 2 a 3 a 3D motýlek na kocourově krku.

Doufám, že si jednou holky budou prohlížení deníčku užívat stejně tak, jako já si užívám jeho vytváření, a že jejich skrytá dětská dušička bude pro mě mít pochopení:-)

 

Použitý materiál:

 

kartonové album

 

kolekce papírů Happy Birthday (Piatek 13)

 

samolepky Happy Birthday (Piatek 13)

 

vyřezávací šablony - číslice

 

Budou si vaše děti také jednou listovat ve scrapbookových miminkovských deníčcích? Inspirujte ostatní v našem Paper Garden klubu nebo na Instagramu s hastagem #papergarden_cz nebo #tvorimezpapiru. 

Podobné články
PŘEDSTAVUJEME KOLEKCI... Forest Friends

PŘEDSTAVUJEME KOLEKCI... Forest Friends

Michaela Wanke 12/09/2017
V obchůdku se nám objevila nová kolekce od značky Scrapberry´s. Původně jsme si myslely, že Vám z ní uděláme nádherný barevný podzimní kit. Ale chystá...
Pokračovat ve čtení ...
MÍŠA... Veselé narozeniny

MÍŠA... Veselé narozeniny

Michaela Wanke 14/05/2019
Miluju oslavy! Především z toho důvodu, že dělám lidem ráda radost... ráda plánuji oslavy, překvapení, dárky... A tak bylo jasné, že když budeme s rod...
Pokračovat ve čtení ...