Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

PETRA... Layout Malé sladké radosti

Zveřejněno Petra Víšková 10/02/2020 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
PETRA... Layout Malé sladké radosti

Udělat radost dětem je jednoduché, alespoň těm našim rozhodně. Pokud chcete slyšet vyznání lásky typu „Jsi naše láska nebeská! Jsi moje hvězda! Jsi celý náš vesmír! “ stačí koupit lízátko a budou na vás koukat jako na svatý obrázek. Jeden z těch kouzelných okamžiků se mi podařilo zachytit a dnes vám ho přináším jako inspiraci k našemu únorovému soutěžnímu tématu „Malé radosti“. Když nám v obchůdku přistála vesmírná kolekce Lunare od Studio 40, měla jsem jasno... po delší době se pustím do layoutu. Vesmírného a sladkého zároveň. Pojďte nakouknout.


 

Jako podklad jsem si vybrala úžasný akvarelový papír v pastelových barvách, který krásně ladil k fotografiím. A přiznám se, že jsem moc chtěla použít motiv hvězdných zvířat z kolekce.

 

Jenže ať jsem se je snažila sebevíc propašovat na layout, prostě to nešlo, a tak jsem musela hrábnout hlouběji do svých zásob. Vystříhané motivy planetek jsem nakonec kombinovala s papírovými výseky z kolekce Midnight od Cocoa Vanilla Studio, která sem krásně sedla.

Z kartonových chipboardů jsem použila motiv srdíček a malé zamilované planetky, která podle mě přesně vystihuje zamilovaný pohled na tatínka na jedné z fotografií.  

  

 

 

Použitý materiál:

 

 

kolekce papírů Lunare (Studio 40)

 

papírové výseky Midnight (Cocoa Vanilla Studio)

 

kartonové výseky Lunare (Studio 40)

 

 

A jak jste se vy popasovali s naším únorovým tématem „Malé radosti“? Už jste zaslali soutěžní příspěvek?

 

Pokud ne, mrkněte na zadání soutěže a šup tvořit. My už se nemůžeme dočkat, co vykouzlíte.

 

 

Mějte se krásně!

Podobné články
VYHLAŠUJEME VÍTĚZKU SOUTĚŽE... Září 2018

VYHLAŠUJEME VÍTĚZKU SOUTĚŽE... Září 2018

Paper Garden 29/09/2018
První challenge nového školního roku je už minulostí a s ní i skvělé téma od naší Monči - mozaika. Překavpilo nás, kolik maminek malý školkáčků i škol...
Pokračovat ve čtení ...