Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

PETRA... Letní romance v krabičce

Zveřejněno Petra Víšková 30/07/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,FOAMIRAN,
PETRA... Letní romance v krabičce

Je tomu pár týdnů, co jsem při prohrabávání se svými papírovými poklady s hrůzou zjistila, že mi došly všechny růžové papíry. Letní sezóna, svatby, narozeniny kamarádek... no to bez růžové prostě nejde. Hned jsem tedy naběhla do obchůdku (rozumějte... zasedla k počítači :-) a objednala tu nejrůžovější sadu, která tam byla. Původní plán byl nechat si ji pro případ potřeby, ale jakmile se mi dostala do rukou, měla to spočítané a nevydržela v celku ani pár hodin. Pojďte mrknout, jakou krásu jsem si pro vás nachystala z Coral Romance od Laserowe Love.


 

Coral Romance a Navy Romance, dvě velmi specifické kolekce papírů od Laserowe Love, které i nás v Paper Garden rozpoltily na dvě půlky... část z nás byla vůči výrazným kontrastním barvám kolekcí zdrženlivá a části z nás bylo při pohledu na kolekce třeba utřít slinu ukapávající na klávesnici. Ano, hádáte správně, já byla v té druhé půlce :-)

Hned jak jsem doma rozbalila balíček, bylo mi jasné, že mi z kolekce moc papírů do růžové zásoby nezbude. Měla jsem hned několik nápadů na boxík, visačky i přáníčka, ale vzhledem k tomu, že  venku bylo vedro k zalknutí a na plovárně se moc scrapovat nedá,  mám pro vás "pouze" část této sadičky.   

Boxík je univerzální, může být narozeninový nebo svatební. Nahoře je zdobený nádherným chipboardovým krajkovým rámečkem a pozor, tentokrát jsem se hecla a vyrobila kytičky z foamiranu! No vzhledem k mé skromné sbírce kytiček, kdy jsem nenašla žádnou, která by se podobala růžím na papíře, mi ani nic jiného nezbylo. Uvnitř boxíku jsou dvě kapsičky na visačky pro vlastní přání a dole prostor, kam je možné umístit například poukázku zatočenou do tvaru svitku.

K boxíku jsem do sady vytvořila dvě visačky zdobené gázou, vystřiženýmimotivy květin, chipboardy, flitry a provázkem. Motýlky jsem vystřihla z papíru od Lemoncraft.

No a přáníčka, na ta se vrhnu, až mě do mé pracovny zažene nějaký ten letní deštíček. Jakpak jste na tom s letním tvořením vy? Schováte se občas do chládku tvořivého koutku, nebo si raději užíváte sluníčka? Svými projektíky se nám můžete pochlubit v našem Paper Garden klubu.

 

Použitý materiál:

 

kolekce papírů Coral Romance (Laserowe Love)

 

papír na vystřihování (Lemoncraft)

 

chipboard Krajkový rámeček

 

chipboard Kompozice s pivoňkou

 

chipboard Srdíčka

 

přívěsek Motýl

 

kvítky

 

foamiran pestíky

 

krajka

 

gáza

 

flitry

 

svorky

 

průchodky

 

Glossy accent

 

provázek

 

 

Mějte krásné tvořivé léto!

Podobné články
JITKA... Kniha hostů v růžových odstínech

JITKA... Kniha hostů v růžových odstínech

Jitka Bujoková 04/09/2018
Léto nepatří jen dovolenkování, ale také svatbám. A na jednu takovou jsem připravila svatební knihu hostů. Tato je pro moji novou kolegyni. Měla v úmy...
Pokračovat ve čtení ...
HOST V PAPER GADREN... Lucia a tvoření z kolekce Ever Dream

HOST V PAPER GADREN... Lucia a tvoření z kolekce Ever Dream

Paper Garden 28/01/2019
Dnes Vám prinášam malú inšpiráciu na tvorbu projektov z kolekcie Ever Dream od Altair Art. Táto sada papierov je plná romantických akvarelových kvetín...
Pokračovat ve čtení ...