Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

PETRA... Letní romance v krabičce

Zveřejněno Petra Víšková 30/07/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,FOAMIRAN,
PETRA... Letní romance v krabičce

Je tomu pár týdnů, co jsem při prohrabávání se svými papírovými poklady s hrůzou zjistila, že mi došly všechny růžové papíry. Letní sezóna, svatby, narozeniny kamarádek... no to bez růžové prostě nejde. Hned jsem tedy naběhla do obchůdku (rozumějte... zasedla k počítači :-) a objednala tu nejrůžovější sadu, která tam byla. Původní plán byl nechat si ji pro případ potřeby, ale jakmile se mi dostala do rukou, měla to spočítané a nevydržela v celku ani pár hodin. Pojďte mrknout, jakou krásu jsem si pro vás nachystala z Coral Romance od Laserowe Love.


 

Coral Romance a Navy Romance, dvě velmi specifické kolekce papírů od Laserowe Love, které i nás v Paper Garden rozpoltily na dvě půlky... část z nás byla vůči výrazným kontrastním barvám kolekcí zdrženlivá a části z nás bylo při pohledu na kolekce třeba utřít slinu ukapávající na klávesnici. Ano, hádáte správně, já byla v té druhé půlce :-)

Hned jak jsem doma rozbalila balíček, bylo mi jasné, že mi z kolekce moc papírů do růžové zásoby nezbude. Měla jsem hned několik nápadů na boxík, visačky i přáníčka, ale vzhledem k tomu, že  venku bylo vedro k zalknutí a na plovárně se moc scrapovat nedá,  mám pro vás "pouze" část této sadičky.   

Boxík je univerzální, může být narozeninový nebo svatební. Nahoře je zdobený nádherným chipboardovým krajkovým rámečkem a pozor, tentokrát jsem se hecla a vyrobila kytičky z foamiranu! No vzhledem k mé skromné sbírce kytiček, kdy jsem nenašla žádnou, která by se podobala růžím na papíře, mi ani nic jiného nezbylo. Uvnitř boxíku jsou dvě kapsičky na visačky pro vlastní přání a dole prostor, kam je možné umístit například poukázku zatočenou do tvaru svitku.

K boxíku jsem do sady vytvořila dvě visačky zdobené gázou, vystřiženýmimotivy květin, chipboardy, flitry a provázkem. Motýlky jsem vystřihla z papíru od Lemoncraft.

No a přáníčka, na ta se vrhnu, až mě do mé pracovny zažene nějaký ten letní deštíček. Jakpak jste na tom s letním tvořením vy? Schováte se občas do chládku tvořivého koutku, nebo si raději užíváte sluníčka? Svými projektíky se nám můžete pochlubit v našem Paper Garden klubu.

 

Použitý materiál:

 

kolekce papírů Coral Romance (Laserowe Love)

 

papír na vystřihování (Lemoncraft)

 

chipboard Krajkový rámeček

 

chipboard Kompozice s pivoňkou

 

chipboard Srdíčka

 

přívěsek Motýl

 

kvítky

 

foamiran pestíky

 

krajka

 

gáza

 

flitry

 

svorky

 

průchodky

 

Glossy accent

 

provázek

 

 

Mějte krásné tvořivé léto!

Podobné články
HOST V PAPER GARDEN... Konstancie Záhorková

HOST V PAPER GARDEN... Konstancie Záhorková

Paper Garden 16/03/2021
Ráda bych touto cestou poděkovala Dianě z Paper Garden za možnost být hostem na blogu a dovolte mi tedy se Vám krátce představit. Jmenuji se Konstanci...
Pokračovat ve čtení ...
PETRA... VIDEOPROHLÍDKA: Minialbum z neobyčejného výletu

PETRA... VIDEOPROHLÍDKA: Minialbum z neobyčejného výletu

Petra Víšková 12/05/2020
Předminulou neděli jsme si vyjeli na výlet. Za normálních okolností bychom vyfotili jednu dvě fotky a považovali to za hezky strávené běžné odpoledne....
Pokračovat ve čtení ...
HOST V PAPER GARDEN... Ája Králová

HOST V PAPER GARDEN... Ája Králová

Paper Garden 12/07/2016
Dalším hostem na blogu Paper Garden je Ája, kterou umožná už ve scrapovém světě sledujete. Víte tedy třeba taky, že je to stejný blázen do papíru, jak...
Pokračovat ve čtení ...