Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

PETRA ... Narozeninové DOUBLE SLIDER přání

Zveřejněno Petra Víšková 14/03/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
PETRA ... Narozeninové DOUBLE SLIDER přání

Protože jste ve zdraví přežili můj první pokus o vysvětlení návodu na výrobu tunelového přáníčka a já dokonce zaznamenala několik vašich krásných výtvorů na internetu, jsem tu dnes s další lahůdkou. Tentokrát jsem si pro vás přichystala návod na tzv. "double slider card". Že netušíte, co to je? Pojďte mrknout do dnešního článku a váš přáníčkový repertoár bude zase o něco bohatší.


 

Do obchůdku k nám dorazila veselá narozeninová kolekce Happy birthday od Piatek 13 a já se rozhodla, že taková neobyčejná kolekce si zaslouží něco speciálního. Double slider card! (Ne)odborně přeloženo dvojitě vysouvací přání. Přání, které určitě potěší a překvapí každého oslavence. Pojďme se tedy podívat, jak na něj.

 

Na přání budete potřebovat přáníčkový základ velikosti A6, jeden vzorový papír ve velikosti 10,4 x 14,7 cm, pouzdro 10 x 17 cm přehnuté ve vzdálenosti 8 cm a 16 cm, vnitřní část přání o velikosti 9,8 x 7,8 cm s vyříznutým okrajem na každé straně dle fotografie, dvě kartičky o velikosti 10 x 6,8 cm, igelitový pásek 20 x 6,8 cm a další ozdoby, které se vám na přání budou hodit.

Až budete mít vše připravené, můžete si oddychnout, protože delší část výroby máte za sebou. Slepení celého přání dohromady vám nyní zabere asi tak 5 minut. Řiďte se následujícím návodem:-)

A tady už je výsledek mého snažení. No není to roztomilost sama?

 

Použitý materiál:

 

kolekce papírů Happy birthday (Piatek 13)

 

bílá čtvrtka

 

samolepky Happy birthday (Piatek 13)

 

igelitový pásek (třeba z obalu, ve kterém vám dorazily scrapbookové papíry)

 

průchodky

 

provázek

 

základ přání A6

 

oboustranná lepící páska

 

---

 

Tak už řežete na kousky igelitové obaly od vašich scrapbookových zásob? Nezapomeňte se nám pochlubit s výsledným přáníčkem v našem klubu.

 

Nebo na instagramu s ozančením #papergarden_cz nebo #tvorimezpapiru.

 

Těšíme se na něj.

Podobné články
DIANKA... Svatební přáníčko z kolekce Love In Bloom

DIANKA... Svatební přáníčko z kolekce Love In Bloom

Diana Majerová 21/06/2018
Už když jsme skládaly májový kit, věděla jsem od začátku, že to bude jeden z těch nejhezčích, které jsme doposud vydaly. Papíry Love in Bloom jsou tot...
Pokračovat ve čtení ...
Jak jsme se navzájem vyzvaly aneb narozeninová challenge našeho design teamu

Jak jsme se navzájem vyzvaly aneb narozeninová challenge našeho design teamu

Paper Garden 08/04/2018
Dlouho jsme přemýšlely, co si pro vás jako design team vymyslíme na oslavu našich 2. narozenin. Vloni to bylo narozeninové video a letos jsme myslím v...
Pokračovat ve čtení ...