Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

PETRA... Přání pro všechny milovníky moře

Zveřejněno Petra Víšková 20/06/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
PETRA... Přání pro všechny milovníky moře

Je to tak! Už jen pár dní a je tu zasloužený odpočinek... začínají prázdniny, léto, dovolená! Kampak letos vyrazíte? Jestli se chystáte k moři, vězte, že vám budu tiše závidět. Naše letošní dovolená bude ve znamení horských túr, takže si o vůni moře mohu nechat jenom zdát. Jenže to bych nebyla já, kdybych si tu mořskou atmosféru nevytvořila alespoň ve své pracovně. Namíchejte si společně se mnou osvěžující letní drink a pojďte se podívat na dnešní inspiraci.


 

Vyrážíte letos na dovolenou k moři a rádi byste poslali pozdrav v podobě krásného přáníčka místo klasické pohlednice? Máte kamaráda, který zbožňuje moře a plachtění? Potom na vašem stole nesmí chybět krásná kolekce papírů Marina od Mintay. Vlny, lodě, majáky, kotvičky, mořští racci, vzkazy v láhvi... prostě mořská nádhera!

Přáníčko, které jsem vytvořila, je na kraftovém základu, je laděné do modra a zdobené v několika vrstvách. Mezi jednotlivé vrstvy papírů jsem umístila gázu, která má evokovat rybářskou síť. Na ní jsou přilepené flitry jako kapičky vody. Ústředním motivem je pak vystřižený záchranný kruh a plachetnice, protože oslavenkyně, která jej dostane knarozeninám, plachtění zbožňuje. Uvnitř je přáníčko ozdobené vystřiženou kotvičkou.

 

Použitý materiál:

 

kolekce papírů Marina (Mintay)

 

gáza

 

flitry (Fabrika decoru)

 

kraftový základ přání

 

razítko

 

---

 

Užívejte si krásného slunečného počasí a pokud si během svého odpočinku uděláte čas i na tvoření, ať už to budou letní přáníčka nebo zápisky a fotografie z dovolené, nezapomeňte se jimi také pochlubit u nás v Paper Garden klubu.

 

Krásné léto!

Podobné články
JITKA... Kolo ke kulatinám

JITKA... Kolo ke kulatinám

Jitka Bujoková 18/09/2018
V rodině slavíme kulaté narozeniny. Má milovaná sestřička slaví třicítku (promiň Radu, snad to není tajné :D ) Všichni už se na mě automaticky obrací ...
Pokračovat ve čtení ...