Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

PETRA... Valentýnský obal na čokoládu

Zveřejněno Petra Víšková 22/01/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
PETRA... Valentýnský obal na čokoládu

Před měsícem jsme si užívali svátků vánočních a už nezbývá ani měsíc do svátku zamilovaných. Je to tak, Valentýn se neúprosně blíží. Chcete obdarovat svou drahou polovičku nějakou drobností? Co takhle čokoláda! Moc obyčejné? Ale vůbec ne. Stačí vytvořit parádní obal a luxusní dárek za pár korun je na světě. Pojďte se podívat jak nato.


 

Přípravu valentýnského dárečku si rozdělíme do několika kroků:

 

1) Kupte dobrou čokoládu :-)

 

2) Připravte si základ obalu z jednobarevné čtvrtky dle následujícího nákresu. Tento obal je vhodný na klasickou 100g čokoládu. Pokud máte čokoládu jiných rozměrů, doporučuji přeměřit a upravit:-)

 

3) Ozdobte vnější a případně i vnitřní základ obalu dle vaší fantazie.Já jsem pro inspiraci vytvořila jeden obal v dámském provedení s bílým základema jeden v pánském provedení s černým základem. Na pomoc jsem si vzala kolekci papírů Shabby Winter od Laserowe Love. Je to zimní kolekce v netradiční růžovo-černé barvě, takže je krásně univerzální a hodí se jak na vánoční či zimní projekty, tak na takovéto romantické valentýnské.

 

Na základ obalu jsem lepila jemně zdobené papíry o těchto rozměrech: 2 x (16,5 x 8 cm) na přední a zadnístranu, 2 x (16,5 x 0,5 cm) na boky, 1x (16,5 x 4,5 cm) na vnitřní kapsičku. Pod papírem na přední a zadní straně je nutné připevnit stuhu na zavazování. Pak už jen stačí vystřihnout pár květů, přidat srdíčkové chipboardy, kterých máme v obchůdku spoustu, a o parádu je postaráno.

 

PS: Pokud 14. února zjistíte, že jste zapomněli na krok 1., nezoufejte ... vyrobená krabička se dá stejně dobře využítjako obal na dárkový poukaz ke kosmetičce (pro ni) nebo do fitka (pro něho) ;-)

 

PSS: Pokud 14. února zjistíte, že jste zapomněli na krok 1 a nestihli krok 2 a 3. V tom případě vezměte svou drahou polovičku alespoň do kina. Určitě tím také nicnezkazíte ;-)

 

 

Použitý materiál:

 

jednobarevná čtvrtka

 

kolekce papírů ShabbyWinter (Laserowe Love)

 

chipboard

 

stuha

 

oboustranná lepící páska

 

 

Přeji krásného Valentýna a těším se na vaše zamilované projekty v našem Paper Garden klubu.

Podobné články
TIMONA... Víťazné trio, ktorým sa nedá nič pokaziť

TIMONA... Víťazné trio, ktorým sa nedá nič pokaziť

Monika Timková 21/03/2017
V priebehu roka je veľa príležitostí kedy chcem niekoho obdarovať či potešiť malým symbolickým darčekom. Kartou/přáníčkem, fľašou dobrého vínka a čoko...
Pokračovat ve čtení ...
PÉŤA... Ta pravá vánoční atmosféra přímo na papíře

PÉŤA... Ta pravá vánoční atmosféra přímo na papíře

Petra Víšková 22/11/2018
Vánoce... doba, na kterou se většina z nás, kreativních nadšenců, těší celý rok. Konečně můžeme našimi výtvory podarovat celou rodinu, kamarády a ješt...
Pokračovat ve čtení ...