Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

PETRA...VIDEO: Minialbum Girl Gang

Zveřejněno Petra Víšková 20/01/2020 ? Komentářů SCRAPBOOKING,VIDEONÁVODY,
PETRA...VIDEO: Minialbum Girl Gang

Taky máte partičku kamarádek, se kterými se čas od času sejdete, proberete nejnovější drby a na památku uděláte pár foteček, které se vám pak kdesi ve virtuálním světě pěkně hromadí a i tak trochu ztratí? Dnes mám pro vás tip na to, jak si z nich vyrobit album plné vzpomínek, které si budete prohlížet zas a znovu. Pojďte se mrknout na minialbum plné dívčí energie - Minialbum Girl Gang! A dnes to bude i s videem ;)


 

Je to už neuvěřitelných 20 let, co na gymplu vznikla naše nerozlučná holčičí partička. Od našich společných školních let se spousta věc ízměnila, ale jedno nám zůstalo stále – chuť se vídat a prožívat společné chvíle, a to nejen u kávičky :-)

Na konci minulého roku jsem si tak na What's appu mohla prohlédnout celou řádku fotografií z nejrůznějších akcí, které jsme společně v průběhu roku zažily. Napadlo mě, že by byla škoda, kdyby jen tak zapadly pod nánosem nových zpráv a komentářů. Ještě ke všemu se nám v obchůdku objevila nová holčičí kolekce od Piatek 13. Nebylo nad čím přemýšlet, vyvolala jsem fotky a pustila se do minialba s příznačným názvem Girl Gang. 

Kolekce Girl Gang je veselá a hravá, stejně jako naše partička, a kromě papírů je možné využít i spoustu samolepek, bannerů, visaček a vystříhaných motivů, takže jsem se mohla opravdu vyřádit.

Album je veliké 13 x 13 cm, spojené kroužkovou vazbou v pevných kartonových deskách. K jeho výrobě mě inspirovala Bea Valint a její nádherné December Daily. Na každé straně jsou fotografie z jedné akce, kterou jsme společně s holkami podnikly. Někdy jsem si vystačila s jednou fotografií, ale občas jsem se pěkně rozšoupla a bylo potřeba nachystat různé odklápěčky a skládačky. 

Spoustu prostoru (někdy důmyslně schovaného) jsem si nechala také na journaling.  

A víte, co mám na té naší holčičí partičce najraději? Že nějaký ten důvod k setkání si vždycky najdeme! No a naše příští setkání... bude kreativní! Protože přece nebudu mít Girl Gang album jenom já, že! Holky ode mě dostaly vánoční dáreček a pěkně si to album vyrobí taky!!! To bude bájo! Celý kreativní den spolu! Doufám, že už se taky tak těší :-)

No a abyste mohly nahlédnout dovnitř alba a aby holky věděly, co je čeká, nachystala jsem pro vás krátkou videoprohlídku.

 

 

VIDEOPROHLÍDKA:

 

 

 

 

 

Použitý materiál:

 

 

kolekce papírů Girl Gang (Piatek 13)

 

kolekce papírů Horizon (Pink Paislee)

 

kolekce papírů Aqua Flora (13 @rts)

 

samolepky Girl Gang

 

bannery Girl Gang

 

visačky Girl Gang

 

karton

 

magnetky

 

stuha

 

přívěšek

 

knihařské kroužky

 

vlnitý karton

 

 

A co vy a váš holčičí gang? Nemáte chuť si také jednou s kamarádkami sednout a společně tvořit? Pokud ano, určitě se nám pochlubte svými výtvory v našem Paper Garden klubu na Facebooku nebo na Instagramu s #papergarden_cz a #tvorimezpapiru.

 

 

Podobné články
HOST V PAPER GARDEN... Jája Stará: Jarní nejen mixed media tvoření

HOST V PAPER GARDEN... Jája Stará: Jarní nejen mixed media tvoření

Paper Garden 23/03/2020
Zdravím všechny tvořivé duše, Dianka mě poprosila, zda bych zaskočila za Míšu. A tak jsem tu: supl. Určitě si to pamatujete, že? Jako děti jsme sečast...
Pokračovat ve čtení ...
PETRA... December Daily aneb album plné vánočních vzpomínek

PETRA... December Daily aneb album plné vánočních vzpomínek

Petra Víšková 29/10/2019
Strážkyně vzpomínek... tak to je typ scraperky, kterým já rozhodně nejsem. Nikdy jsem nevydržela psát si deníček víc jak pár dní po sobě. Diář mám na ...
Pokračovat ve čtení ...
HOST V PAPER GARDEN... Scraphlášky našich báječných scrapzákaznic

HOST V PAPER GARDEN... Scraphlášky našich báječných scrapzákaznic

Paper Garden 08/04/2020
Naše milé ženy! Tento blogový příspěvek je od vás pro vás. Celý minulý týden jste se účastnily naší narozeninové foto výzvy a každý den nám ukázaly ko...
Pokračovat ve čtení ...
PETRA ... Narozeninové DOUBLE SLIDER přání

PETRA ... Narozeninové DOUBLE SLIDER přání

Petra Víšková 14/03/2019
Protože jste ve zdraví přežili můj první pokus o vysvětlení návodu na výrobu tunelového přáníčka a já dokonce zaznamenala několik vašich krásných výtv...
Pokračovat ve čtení ...