Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

PETRA... VIDEOPROHLÍDKA: Minialbum z neobyčejného výletu

Zveřejněno Petra Víšková 12/05/2020 ? Komentářů SCRAPBOOKING,VIDEONÁVODY,
PETRA... VIDEOPROHLÍDKA: Minialbum z neobyčejného výletu

Předminulou neděli jsme si vyjeli na výlet. Za normálních okolností bychom vyfotili jednu dvě fotky a považovali to za hezky strávené běžné odpoledne. Jenže v momentě, kdy se jedná o PRVNÍ výlet po dlouhých týdnech strávených jen doma, je potřeba ten mimořádný zážitek řádně zaznamenat. Chcete vědět, kam jsme vyrazili? A inspirovat se dalším parádním minialbem z jednoho kusu papíru? Mrkněte do dnešního článku, čeká vás i videoprohlídka.


 

Už nějaký ten pátek mi na stole ležela kolekce Hazy Street od Craft O'Clock, ale stále nějak nepřicházel nápad, co z ní vyrobit, a tak když mi zavolala kamarádka, jestli s nimi nechceme vyrazit na výlet na rozhlednu na Velkou Deštnou, nápad byl hned tu! Minialbíčko v přírodních tónech lesa! 

Předpověď počasí nebyla sice moc příznivá, ale což... zabalila jsem nepromokavé bundy a zhodnotila, že bude alespoň do albíčka o čem psát! Co vám budu povídat, výlet byl luxusní, zakončený ještě luxusnější zmrzlinou, a vy se dnes díky tomu můžete pokochat tímhle naprosto aktuálním mazlíkem.

Základ alba je nařezaný a ohnutý z jednoho kusu papíru, ke kterému jsem postupně přidávala různé odklápěčky a schovávačky na visačky. Na zdobení alba jsem si kromě kolekce Hazy Street vzala také kolekci Morning Dreams od Craft O'Clock, vystříhané motýlky od Lemoncraft, chipboardy, provázky, přívěšek, vellum, který jsem embosovala bílým práškem a samolepky.

A protože na fotkách stejně nejsou vidět všechny vychytávky a schovávačky, které jsem do alba vložila, můžete se podívat na krátkou videoprohlídku.

 

 

 

VIDEOPROHLÍDKA

 

 

 

 

 

Použitý materiál:

 

kolekce papírů Hazy Street (Craft O'Clock)

 

kolekce papírů Morning Dreams (Craft O'Clock)

 

béžový karton

 

vystříhané motivy motýlků (Lemoncraft)

 

chipboardy Summer Botany (Fabrika Decoru)

 

chipboardy Frame and Border (Fabrika Decoru)

 

samolepky

 

přívěšek

 

provázek

 

stuha

 

vellum

 

bílý embosovací prášek

 

hřebíček

 

3D kolečka

 

 

Kampak jste vyrazili vy na první výlet po uvolnění karanténních opatření? A už máte ten neopakovatelný zážitek zvěčněný stránkou, v TNku nebo dokonce v albíčku?

 

Pochlubte se nám v našem Paper Garden Clubu na FB nebo na Instagramu s hastagem #papergarden_cz nebo #tvorimezpapiru

Podobné články
JITKA... Trick or treat aneb jak se dostává Halloween do Čech

JITKA... Trick or treat aneb jak se dostává Halloween do Čech

Jitka Bujoková 08/10/2018
Když se řekne Halloween, určitě si vybavíte americký svátek spojený se strašidly, dýněmi a dětmi chodícími dům od domu na koledu s otázkou "trick or t...
Pokračovat ve čtení ...
MÍŠA... Layout Modrá je dobrá

MÍŠA... Layout Modrá je dobrá

Michaela Wanke 30/03/2021
Když jsem v obcůdku viděla kolekci Lovely when you smile od Craft O´Clock, věděla jsem naprosto přesně jakou fotku chci scrapovat na layout. Jednalo s...
Pokračovat ve čtení ...