Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

VIPETA... Přáníčka jako malovaná

Zveřejněno Paper Garden 06/01/2022 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
VIPETA... Přáníčka jako malovaná

Vystříhat, nalepit, vybarvit a dozdobit. Barvu si vyberete samy. Tak přesně taková jsou přáníčka, která jsem vytvořila z vystřihovacího booku Black & White od Mintay. Barvy na scrapbookovém papíru nemusí být konečné, ba naopak se nebojte si je přizpůsobit své náladě nebo jiným materiálům. Pojďte se inspirovat.


Nevím jak vy, ale já se většinou řídím barvami na scrapbookovém papíru a hledám materiály, které se k nim barevně hodí. Tentokrát to bylo opačně. Černo-bílý book se zdá být strohý, ale byla by škoda, kdybyste ho přehledly, protože jeho strohost je to nejlepší. 

Nemusíte se řídit žádnými pravidly a žádnými barvami. Zkrátka čistý (jen obrysy potištěný) list. Ta pravá kreativita začíná právě za branami černo-bílé fantazie.

Vybrala jsem si tedy materiály, které chci spotřebovat (samolepkyperličky a enamelky) a podle nich pak domalovala vystříhané motivy. V mém případě jsem si vyhrála s anilinkami.

Na závěr jsem některé květy ještě ozvláštnila liquid glass drop. Mám ráda imitaci rosy, na přáníčkách je to boží efekt.

Ano, vím, že je to to samé, jako kdybych si na bílý papír narazítkovala motivy a ty pak vybarvovala. Jenže já razítkuju nerada. Tohle je pro mě daleko jednodušší cesta, která mi připomněla, abych svou fantazii neomezovala tím, co je na papíře ;)

 

Vybarvujete scrap papír? Pochlubte se nám svými výrobky a technikami na Facebooku ve skupině Paper Garden Club nebo na Instagramu s hastagem #papergarden_cz a #tvorimezpapiru.

 

POUŽITÉ MATERIÁLY:

 

SADA SCRAPBOOK PAPÍRŮ - BLACK & WHITE - 6 x 8

 

Základ přání s obálkou

 

Perličky a enamelky

 

Liquid glass drop

 

Samolepky

Podobné články
ERIKA... Dnes se na přání chipboardy nešetří!

ERIKA... Dnes se na přání chipboardy nešetří!

Erika Majgotová 30/07/2020
V posledních dnech se u nás na Facebooku objevil komentář o tom, že se někdy perete s použitím chipboardů. A že jich v naší zahrádce nemáme málo. On j...
Pokračovat ve čtení ...
VIPETA...FOTONÁVOD: Přáníčko ve tvaru obálky

VIPETA...FOTONÁVOD: Přáníčko ve tvaru obálky

Petra Vicková 15/10/2019
Podzim se v naší rodině nese ve znamení narozeninových oslav. A abych se stále neopakovala a nedávala klasický formát přáníčka, pro letošní narozenino...
Pokračovat ve čtení ...
ERIKA... Poslední vánoční přání

ERIKA... Poslední vánoční přání

Erika Majgotová 12/12/2020
Máte skluz a chtěli byste ještě rychle zvládnout nějaká vánoční přáníčka? Připravila jsem si pro Vás dnes dva typy. V obou případech jsem si chtěla vy...
Pokračovat ve čtení ...