Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

PŘEDSTAVUJEME SE... Diana

Zveřejněno Paper Garden 30/05/2016 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
PŘEDSTAVUJEME SE... Diana

Představovat sama sebe je trochu zvláštní, a tak jsem chvíli přemýšlela, zda svůj medailonek vůbec psát. Ale pak jsem si řekla, že by to vůči holkám, kterým jsem vymyslela zapeklité otázky, nebylo fér, a prostě bychom nebyly kompletní... A na co se můžete v mých příspěvcích na blogu Paper Garden těšit? Především na spoustu svatebních přáníček, ale když zrovna nebude sezóna, dojde i na podzimní, vánoční...Vždy na nich ale bude spoustu kytiček :-) Pod mojí taktovkou se pustíte třeba i do krabiček, věnců, obrázků či poznáte kouzlo Project Life. Pro všechny ty, co mě znají z blogu Dianka Kreativity, i pro Vás, se kterými se teprve potkám, jsou tady i moje odpovědi na otázky a na konci soutěž!


Zajímavosti o mně... 

Jmenuji se Diana, jsem hrdou majitelkou dvou koček - Scarry a Movie - a jejich občasných přírůstků, bydlím s přítelem v Dolních Počernicích a pracuji jako farmaceutických technolog v Zentivě. Mám na starost převážně výrobu pevných lékových forem, tedy tabletek a želatinových kapslí, tudíž výrobu všech Ibalginů, Paralenů, Celaskonů, B-Komplexů a jiných dobrůtek mám na starost ručím za jejich kvalitu a bezpečnost. Současně pokračuji v postgraduálním studiu a abych se nenudila, tak tvořím - scrapuji. A protože papírový materiál mě uchvátil, rozhodla jsem se založit Paper Garden...

 

Od kdy jsem závislá na scrapbookingu a čím si mě získal?

Stejně dlouho, jako znám svého přítele, a to už je vlastně téměř 5 let. Byly to prázdniny po inženýrských státnicích, celé léto přede mnou a já kvůli nemoci musela být doma a tak trochu nuceně ukončit ateletickou kariéru. Tudíž bylo nutné si najít jiný koníček. Byli jsme v tu dobu pozvaní na svatbu Honzových příbuzných a já nevěděla, co jim dát jako dar. Tehdy jsem vyrobila svou první koláž a přáníčko.

 

Můj styl, oblíbené techniky a barvy...

Můj styl se mění stejně jako moje nálady, ale spíš než nějaké akvarelové vybarvování a razítkování u mě najdete vrstvení papíru a různé ozdůbky. Líbí se mi clean & simple, ale mám to s ním asi jako s podpatky - obdivuju je u ostatních, ale vím, že je neumím nosit, a tak je mi nejlíp v keckách. U přáníček jsou takové moje kecky vintage styl, baby tvoření a romantika, v Project Life zase veselé barvičky.

 

Nejčastěji tvořím ...

...přáníčka! Ale taky stránky do Project Life alba - spíše ty dělené, pomalu se ale sbližuji i s třicítkovými layouty. V budoucnu bych chtěla bych víc zdobit krabičky, věnečky a skleničky, kterých mám doma nasyslenou celou krabici.

 

5 oblíbených ozdob, které nemůžou chybět na žádném z mých projektů...

Papíry, chipboardy, kytičky, šicí stroj a drbátko papíru (neboli Paper Distresser).

 

Můj největší scrapbookový sen.

Pokud jste právě na stránkách Paper Garden, zanemená to, že můj největší scrapbookový sen si právě plním... Kdyby se v budoucnu našel prostor pro malý atelier se skládkem a místem pro pořádání kurzů, byla bych šťastná jak blecha. A já věřím, že to přijde až bude ten správný čas...

 

Moje nejvíc nejtemnější scrapbooková stránka....

Tak tuhle otázku jsem vymýšlela, když jsem měla chuť všechno prodat a už nikdy neslepit ani papír. Nikdy! Ale nebude to tak žhavé, takže jsem si vzpomněla, že hned na tom mém prvním projektu, co jel na svatbu, jsem musela přilepit odpadávající dekoraci na přáníčku žvýkačkou, protože pořád odpadávala a já samozřejmě nevezla lepidlo s sebou. Co myslíte, drží tam dodnes, a já mám od té doby s odpadávajích dekorací trauma... :-)

 

Doplň větu: Kdybych nescrapovala, tak bych...

...tak bych měla doma mnohem víc místa a na účtu mnohem víc peněz. Nejspíš bych ale stejně něco tvořila - natáčela bych videa, psala články, dělala Fimo... Kdo ví, třeba to jednou přijde, život je plný změn. Teď mě ale zrovna baví scrapbooking.
 

 

Podívejte se na TOP 5 projektů od Di:

Pokud jste dočetli až sem a chcete se zúčastnit soutěže, napište do komentáře pod článek pár milých řádek a třeba i to, jak se vám Paper Garden líbí. Pokud ještě navíc budete fanouškem facebookové stránky Paper Garden, na konci týdne vás zařadíme o slosování o 10% slevu do e-shopu.

Označení: design team diana