Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

PŘEDSTAVUJEME SE... Petra Víšková

Zveřejněno Paper Garden 16/09/2018 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
PŘEDSTAVUJEME SE... Petra Víšková

Celé letní prázdniny jsme sbíraly přihlášky do Design Teamu. A celé září je pročítaly a prohlížely, diskutovaly nad nimi a sjížděly blogy, facebooky a Instagramy. A našly jsme je - naše nové hvězdy, se kterými se budete od října pravidelně setkávat na blogu Paper Garden! Ode dneška je budeme postupně představovat a věříme, že si je zamilujete stejně jako my. Jako první vám představíme Péťu Víškovou.


 

Péťa je pravidelná účastnice našich měsíčních soutěží a také jejich pravidelná vítězka. Její projekty milujeme, nad svatebními exploding boxy nám padá brada a když nám ukázala svoje akvarelové kresby, naprosto jsme podlehly. Kromě toho jsme se s ní setkaly i osobně na několika našich kurzech. Na tom by nebylo nic divného, pokud by do Prahy nepřijela na 9. hodinu ranní až z Ústí nad Orlicí. To si pak totiž říkáte, že ta holka musí scrapbooking milovat. A taky že jo!

 

 

PETRA VÍŠKOVÁ

 

Zajímavosti o mně

 

Jsem další, v pořadí již čtvrtou, vodnářkou design teamu Paper Garden a stejně jako některé další členky design teamu nemám ráda oranžovou barvu :-D Holky, nás snad dal dohromady osud!


Vystudovala jsem zahradní architekturu, ale této profesi jsem se věnovala jen určitou dobu, protože mě neustále něco táhlo k vyučování jazyků. U lektorování angličtiny jsem nakonec zůstala úplně. Jsem 5 let šťastně vdaná a doma mám dvě malé rošťandy, Kačenku (3 roky) a Lucinku (půl roku).

Od kdy scrapuji a čím si mě scrapbooking získal

 

Začátky mého scrapování sahají do roku 2013. Čím si mě scrapbooking získal? Od malička jsem milovala malování. Dodnes si pamatuji den, kdy jsem dostala svoji první sadu fixek! To bylo něco!!! Když se narodila první dcerka, malování šlo trochu stranou... člověku chvíli trvá, než se do procesu tvorby zabere, a s malým mrňouskem se těžko hledají dvě tři hodinky vkuse. Scrapbooková dílka jsou menší a rychlejší, člověk může odejít a zase se vrátit a pokračovat tam, kde přestal.

Můj styl, oblíbené techniky a barvy

 

Svůj styl hledám a předpokládám že budu hledat stále. Ono to zkoušení různých stylů, objevování nových možností je ta největší zábava na scrapbookingu! Moje nejoblíbenější barva je fialová, i když se musím přiznat, že fialových projektíků jsem dělala minimum... spíše převažují růžové a modré. 

Nejčastěji tvořím co / pro...

 

Nejčastěji tvořím přáníčka pro rodinu a kamarády a také na prodej. V poslední době mě nadchla výroba exploding boxů a nově si chci vyzkoušet art journaling a Project Life, třeba se odvážím i do velkých layoutů, kdo ví :-)

5 materiálů, které nemůžou chybět na žádném z mých projektů

 

Při tvorbě nejraději používám scrapbookové papíry, razítka, kytičky, chipboardy a enamelky nebo kamínky.

Můj největší scrapbookový sen

 

Letošní rok je pro mě jeden velký splněný scrapbookový sen. K narozeninám jsem si konečně pořídila Big Shot! Od té doby se tvoří jedna báseň. V létě jsme se z bytu přestěhovali do domku, takže mám konečně jednu místnost, které hrdě říkám ateliér! No pravda, je to zároveň pracovna, pokoj pro hosty a snad i tělocvična ... ale ten jeden kout je jen můj a můžu si ho zabordelařit, jak chci. No a ještě ke všemu jsem se stala členkou design teamu Paper Garden, což už je vlastně nad rámec veškerého mého scrapbookového snění! 

Moje nejtemnější scrapbooková myšlenka (nebo projekt)

 

Seknout s Project Lifem dřív, než jsem vůbec začala... tak přesně to mě napadlo včera večer, když jsem se už třetí den prohrabávala fotkami, vybírala je, upravovala je v několika programech a následně zjistila, že budu moci všechno dělat pěkně od začátku, protože kvalita výsledných fotografií stojí za starou bačkoru.  

Doplň větu: Kdybych nescrapovala, tak bych...

 

...už asi dávno měla dokončený obraz pro bráchu a švagrovou. Loni k Vánocům to nedopadlo... no já nevím... ani ty letošní nevidím nijak růžově :-D Ale zároveň musím říct, že kdybych nescrapovala, tak bych nikdy nepoznala takovou super partu holek, které stejně jako já dokážou strávit hodinu v papírnictví a rozplývat se nad každým papírkem, razítkem a enamelkou. Vy mi rozumíte! 

 

Přivítejte Péťu v Paper Garden a vyhrajte 10% slevu na nákup v Paper Garden! Jak? Stačí být fanouškem facebookové stránky Paper Garden, sdílet tento příspěvek a přivítat naší novou členku milým komentářem na Facebooku nebo pod tímto článkem. V čtvrtek ve 12:00 pak vylosujeme vítězné přivítání a oceníme ho slevovým kódem.

 
Podobné články
MONČA ... NEvelikonoční Project Life inspirace

MONČA ... NEvelikonoční Project Life inspirace

Monika Pestrová 23/03/2018
Krásný den! Přestože už všichni vyhlížíme jaro a všude se množí velikonoční přání, já mám pro vás dnes další Project Life inspiraci, která ale vůbec v...
Pokračovat ve čtení ...
HOST V PAPER GARDEN... Petra Wagenknechtová

HOST V PAPER GARDEN... Petra Wagenknechtová

Paper Garden 23/05/2017
Zdravím všechny příznivce této nikdy neodkvétající zahrádky! Jmenuji se Petra a jsem scrapbookový zelenáč. O to větší bylo moje překvapení, když mě Di...
Pokračovat ve čtení ...
JITKA... Májový kvítek pro maminku

JITKA... Májový kvítek pro maminku

Jitka Bujoková 09/05/2017
Kdy jindy se můžu vyřádit na výrobě květinových přáníček, než v máji. Komu jinému ho darovat než nejmilovanější mamince :) A tak sem se pro jistotu pu...
Pokračovat ve čtení ...
PŘEDSTAVUJEME SE... Lucia Pospíšilová

PŘEDSTAVUJEME SE... Lucia Pospíšilová

Lucia Pospíšilová 18/10/2019
Rok se s rokem sešel a my se v Paper Garden rozrůstáme o další novou členku. Nebojte, žádná z nás na blogu nekončí! Všechny jedeme na scrapbookovo-kyt...
Pokračovat ve čtení ...