Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

SOUTĚŽ... Listopad 2022

Zveřejněno Paper Garden 03/11/2022 ? Komentářů SOUTEŽE,
SOUTĚŽ... Listopad 2022

Venku to sice prozatím tak nevypadá, ale Vánoce jsou co nevidět. Pojďme se na ně připravit a vyrobit si přáníčko. A aby ten start vánočního tvoření nebyl tak náročný, vyrobíme si přání podle vzorového projektu.


 

 TÉMA

 

LIFT přání s vánoční tématikou

 

 ZADÁNÍ

 

Vytvořte přání podle vzoru. Inspirujte se jím. Nejde o to vytvořit přesnou kopii. Použijte například stejné rozložení, prvky apod. Z výsledné práce musí být zřejmé, že jste ze vzorového projektu vycházeli. 

 

 VZOROVÝ PROJEKT OD ZUZKY

 

 

Já jsem pro své přání použila krásnou kolekci Sprinkled with snow od Craft & You design. Doplnila jsem jej vystřiženými motivy ze stejné kolekce, bobulkami, kytičkami, chipboardy a úžasným chipboardovým nápisem Veselé Vánoce. Ozdoby jsem umístila převážně do vrchní poloviny, část do spodní části. Přibližně uprostřed je nadpis.

 

 

 PODMÍNKY SOUTĚŽE

 

Fotografii Vašeho projektu nám pošlete e-mailem na adresu info@papergarden.cz a jako předmět uveďte PG SOUTĚŽ 11/2022.

 

Každá z vás může poslat pouze jeden projekt, který musí být vytvořený exkluzivně pro naši soutěž. Tento projekt se nesmí už předtím zúčastnit jiné soutěže, anebo být publikovaný na vašem FB, IG nebo blogu. 

 

Všechny projekty průběžně vkládáme do alba na Facebook, kde si je můžete prohlédnout a autorky podpořit milým komentářem nebo palcem nahoru.

 

 TERMÍN

 

středa 30.11.2022

 

 VÝHRA

 

Vítězku opět vybere náš Design Team. A ta získá poukázku v hodnotě 200 Kč do našeho obchůdku a také sadu papírů Simple Stories Feeling Frosty.

 

 

Druhou vítězku vylosujeme a ta získá 10% slevu na nákup v Paper Garden.

 

Už se celý náš Design Team v čele se Zuzkou těší na ty krásné projekty, které vytvoříte. 

 

Užívejte podzimních dní.

Podobné články
SOUTĚŽ...Prosinec 2022

SOUTĚŽ...Prosinec 2022

Paper Garden 01/12/2022
A je to tu. Poslední měsíční soutěž tohoto roku, poslední šance získat body. Celý rok jste pilně plnily naše zapeklité výzvy a je tu finále! Další scr...
Pokračovat ve čtení ...
LUCIA... Vianoce na ľade alebo tvorenie s vellumom

LUCIA... Vianoce na ľade alebo tvorenie s vellumom

Lucia Pospíšilová 08/11/2022
Na sieťach už veselo fičia vianočné projekty, nedalo mi to a pustila som sa aj ja do prvých tohtoročných zimných prianí. Dnes som sa inšpirovala z prí...
Pokračovat ve čtení ...