Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

LUCIA POSPÍŠILOVÁ... Svatební exploding box s labutěmi

Zveřejněno Paper Garden 04/09/2019 ? Komentářů HOST PAPER GARDEN,
LUCIA POSPÍŠILOVÁ... Svatební exploding box s labutěmi

V poslednej dobe je jednou z mojich najobľúbenejších značiek Piatek 13. Keď somv obchodíku Paper Garden objavila sadu Truly Yours, hneď som si ju obľúbila. Nádherné farby, romantické obrázky a motívy na vystrihovanie. Vytvorila som z nej už niekoľko pohľadníc a krabičiek, ale stále sa mi nezunovala. Aj keď svadobná sezóna už pomaly končí, dnes mám pre vás inšpiráciu na jeden exploding box.


 

 

Základ som si vyrobila z bieleho papiera vyššej gramáže a vonkajšie strany polepila papierom č.5. Labute som vystrihla a pridala pár kvietkov.

Vnútorné strany krabičky sú z archov č.1 a 4. Pre zjemnenie kvetovaného vzoru som použila biely papier, na ktorý som naembossovala srdiečkový vzor.

Jednotlivé obrázky som si povystrihovala z archu č.7, podlepila ich penovými štvorčekmi a doplnila malými kvietkami, chipboardovými motýľmi a enamelkami.

Vo vnútri krabičky sú dve kapsičky – jedna s visačkou na vlastné venovanie a druhá na peniaze. Do stredu som dala 3D manželský pár od Scrapiniec.

 

Pekný deň

 

Lucia :)

 

 

PS: Lucii moc děkujeme za krásnou svatební inspiraci a jsme zvědavé, jaká je vaše oblíbená kolekce. Pochlubte se nám svými projekty z ní v naší Fb skupině Paper Garden nebo na Instragramu s označením #tvorimezpapiru a #papergarden_cz.

Těšíme se ♥

Podobné články
HOST V PAPER GARDEN... Jája Stará: Jarní nejen mixed media tvoření

HOST V PAPER GARDEN... Jája Stará: Jarní nejen mixed media tvoření

Paper Garden 23/03/2020
Zdravím všechny tvořivé duše, Dianka mě poprosila, zda bych zaskočila za Míšu. A tak jsem tu: supl. Určitě si to pamatujete, že? Jako děti jsme sečast...
Pokračovat ve čtení ...
VIPETA... Svatební exploding box s kapsičkami na peníze a dortem

VIPETA... Svatební exploding box s kapsičkami na peníze a dortem

Petra Vicková 03/06/2020
Vypadá to, že jsme se přehoupli do pozitivnější části roku, ve které mnohé z nás čeká svatební veselí. A když se řekne svatba, nesmí chybět svatební d...
Pokračovat ve čtení ...