Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

TOP 10 článků za rok 2019

Zveřejněno Paper Garden 30/12/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
TOP 10 článků za rok 2019

Je za námi další rok, kdy jsme téměř ob den plnily náš blog kreativními nápady a inspirací pro vaše tvoření. Báječné holky z našeho design teamu neúnavně připravovaly nové projekty, točily videonávody, fotily postupy a sepisovaly také nové díly oblíbené Scrapencyklopedie. Celkem na blogu přibylo neuvěřitelných 177 článků! A tak tu pro vás máme výběr 10 těch, které se vám líbily nejvíc a které byste si rozhodně neměli nechat ujít.


 

 

10. MÍŠA... Vánoční layout v červeno-bílé 

 

Do top desítky se nám letos probojovaly i Vánoce. A není divu, protože layout v klasických barvách, který slepila Míša z kolekce Joyful, byl opravdu nádherný. A jestli je na fotce opravdu Míši vánoční stromeček se dozvíte TADY.

 

9. JITKA... Rozlučka v barvě lila

 

I přesto, že se s námi Jíťa na začátku roku musela rozloučit kvůli pracovním povinostem, tvořit nepřestala a my jsme za to moc rády. Jíťa je prostě kytičková kouzelnice a její projekty vás vždy nadchnou. Stejně tak tomu bylo, když na kamarádčinu rozlučku se svobodou připravila nádherné květinové doplňky. Můžete si je znovu prohlédnout TADY.

 

8. LUCIA... Návod na Pop-up and twist card

 

Pokud jste letos chtěli rozšířit svůj arzenál netradičních přáníček, měli jste hned několik možností. S Luckou jste se letos naučili vyrábět důmyslnou Pop-up and twist card. A pokud jste na této „hodině scrapu“ zrovna chyběli, můžete si znalosti doplnit TADY.

 

7. ERIKA... Potkala jsem dinosaury

 

V létě vás Erika vzala na setkání s roztomilými dinosaury a nebylo to ledajaké rande. Roztomilé dětské album, které slepila, má 20 stránek a díky promyšleným vychytávkám pojme až 70 fotek malých raubířů. Celý článek najdete TADY.

 

6. DIANKA... Svatební kniha, kterou bych si objednala taky

 

S naší kapitánkou se na blogu nesetkáte často, ale když už něco slepí a sepíše, tak je to stále paráda. Svatební sezónu si ale Dianka nenechá vzít. A tak jí pod rukama vznikají další nádherné svatební knihy. Tahle růžová se vám letos líbila nejvíc a detaily z ní si můžete prohlédnout TADY.

 

5. VIPETA... VIDEO: Svatební prošívaný set - album + kniha hostů

 

Spojení látky a papíru nás nepřestáva fascinovat. V Paper Garden je na něj největší specialistkou Vipeta. Dokonalé svatební album v přírodních barvách připravila Péťa pro svou kamarádku a set se nakonec rozrostl i o další papírové nádhernosti. Vše si můžete prolistovat ve videu, které najdete na konci článku TADY.

 

4. PETRA... Narozeninové Double Slider přání

 

Netradiční přáníčka maté rádi a ví to i naše Péťa. Jak vyrobit přáníčko s překvapením jste se naučili díky jejímu detailnímu fotonávodu. Díkybohu víme, že Péťu nevyčerpal natolik, aby přestala připravovat další a další skvělé příspěvky. Double Slider přání zařadíte do svého repertoáru TADY.

 

3. VIPEA... VIDEONÁVOD: Vánoční poznámkové bločky

 

A jsme na bedně. Inspiraci na vánoční drobnosti, které spíchnete za večer, si letos vzala na starost Vipeta. A za své roztomilé vánoční poznámkové bločky si vysloužila 3. místo. Díky skvělému videonávodu jste si je mohly vyrobit raz dva a my jsme jich za celý advent v různých obměnách zaznamenaly spoustu. Mrkněte na video od Vipety, budou se hodit určitě i jindy než na Vánoce. Najdete ho TADY. 

 

2. PETRA... Valentýnský obal na čokoládu

 

Že láska prochází žaludkem, to už ví asi každá žena. Ale že scrapžena na Valentýna těžko věnuje obyčejnou čokoládu, to ví jen skupina „do-papíru-zasvěcených“. Mezi ně patří i Péťa, která s námi nese to těžké břímě. A tak připravila návod na obal na čokoládu – trefila se do černého a 2. místo jí náleží po právu. Protože Valentýn je v podstatě za rohem, nastudovat rozměry můžete TADY.

 

1. MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Interaktivní album pro začátečníky

 

Že vám tu někdo chyběl? Máte pravdu. Byla to Miluška, která si počkala na příčku nejvyšší. A zaslouženě, protože pro vás na podzim připravila 4dílný návod na do detailu propracované interaktivní album. Co návod, byly to hned 4 VIDEONÁVODY! A tak jste mohly krok za krokem koukat pod ruce jedné z nejšikovnějších scraperek, kterou známe. TRADÁÁÁÁ - vítězný článek pro rok 2019 si můžete přečíst TADY. 

 

P.S.: V odkazu najdete 1. díl, ale nezapomeňte na 3 následující. Celou sérii si prohlédněte tady:

 

>>> MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Interaktivní album pro začátečníky - 1. část

>>> MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Interaktivní album pro začátečníky - 2. část

>>> MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Interaktivní album pro začátečníky - 3. část

>>> MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Interaktivní album pro začátečníky - 4. část

 

Poslední, tedy vlastně první článek připomíná, že kromě blogu jste letos už druhým rokem mohly sledovat také náš YouTube kanál, který plníme prohlídkovými videi i návody od našich šikovných designerek. Pokud kliknete na tlačítko "SUBSCRIBE (Odebírat)" budete o našich videích vědět vždy jako první. A protože příští rok pro vás chystáme ještě více zajímavého obsahu, bude se to hodit.

 

Děkujeme za to, že jste s námi uplynulých 365 dní trávily v zajetí toho nejlepšího koníčku na světě.

Nebo spíš velkého papírového koně.

 

A těšíme se na další rok plný tvoření, nápadů a inspirace!

 

Vaše holky z Paper Garden

Podobné články
JITKA... Krásných devadesát

JITKA... Krásných devadesát

Jitka Bujoková 27/06/2018
Již pár let dělám přáníčka pro oslavence libereckého církevního sboru. Tentokrát jsem byla požádána, abych vyrobila gratulaci k úžasným 90. narozeniná...
Pokračovat ve čtení ...
HOST V PAPER GARDEN... Líba Rauchová: Jak se tvoří pro kočičí domov

HOST V PAPER GARDEN... Líba Rauchová: Jak se tvoří pro kočičí domov

Paper Garden 29/11/2019
Přeji krásný den všem, kdo rádi tvoří. Když mě Dianka oslovila s tím, zda bych se nechtěla stát listopadovým hostem PG, nejdříve mě polilo horko, ale ...
Pokračovat ve čtení ...
VIPETA...VIDEOPROHLÍDKA: Tipy, jak nazdobit klasické album

VIPETA...VIDEOPROHLÍDKA: Tipy, jak nazdobit klasické album

Petra Vicková 18/05/2020
Pro ty z nás, které propadly tvorbě velký stránek nebo systému ukládání fotek Project Life, tento článek není. Pokud jste ale klasička a chcete vytvoř...
Pokračovat ve čtení ...
HOST V PAPER GARDEN... Kristína Čepčeková

HOST V PAPER GARDEN... Kristína Čepčeková

Paper Garden 22/02/2017
Ahojte!Teším sa, že sa k vám prihováram z tohto krásneho rozkvitnutého blogu. Keď ma Dianka pozvala hosťovať na blog Paper Garden, bola som veľmi poct...
Pokračovat ve čtení ...
HOST V PAPER GARDEN... Petra Wagenknechtová

HOST V PAPER GARDEN... Petra Wagenknechtová

Paper Garden 23/05/2017
Zdravím všechny příznivce této nikdy neodkvétající zahrádky! Jmenuji se Petra a jsem scrapbookový zelenáč. O to větší bylo moje překvapení, když mě Di...
Pokračovat ve čtení ...
SCRAPENCYKLOPEDIE: 7. DÍL – Vybarvování (1. část) – Čím?

SCRAPENCYKLOPEDIE: 7. DÍL – Vybarvování (1. část) – Čím?

Petra Víšková 19/11/2019
Vybarvování, že je jen pro malé děti? Ale kdepak! Už nějaký ten pátek je vybarvování jednou z nejoblíbenějších antistresových aktivit pro dospělé. Vyž...
Pokračovat ve čtení ...