Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

VIPETA... 4 tipy, jak na malé stránky 6*8

Zveřejněno Petra Vicková 29/01/2020 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
VIPETA... 4 tipy, jak na malé stránky 6*8

Celý leden jsme tvořily na našem blogu na téma "Holky sobě." A tak jsem si vzpomněla, že jsem už víc jak rok nic nepřidala do mého alba, které si dělám sama pro sebe. Je to taková malá kronika mých úspěchů a nezdarů. A malá skutečně je – má formát 6*8. Ukážu vám, co si do alba dávám, a prozradím vám 4 tipy, jak vyzrát na malé stránky.


 

Malý formát 6*8 je skvělý v tom, že nad stránkou nestrávíte celou věčnost. Většinou na stránku dáte 1 fotku o velikosti 10x15 cm nebo 2 fotky 7,5x10 cm, případně 3-4 ještě menší kousky. K tomu doplníte 1-2 kartičky, nějakou ozdobu a je hotovo.

 

TIP 1: Formát 6*8 použijte nejlépe na tematické album. Buď si vyberte jednu dovoleou, nebo jedno téma, ke kterému máte jen 1-2 fotky měsíčně.

Pro tuhle příležitost mi do oka padly kartičky Aqualove od Studio 40 a já si tak celý rok 2019 sladila do růžovo-fialové barvy. Zdobila jsem jednoduše pomocí samolepek z kolekce Girl Gang a od Studio Forty.

 

TIP 2: Na malém formátu vypadají božsky velké nápisy. Já jsem si některé nápisy nakrasopsala a v několika případech použila ty z kolekce Girl Gang. Díky kontrastu malých stránek a velkých písmen dostane stránka šmrnc.

V několika případech mi přebývaly fotky nebo naopak chybělo místo pro texty. Takové stránky jsem si nastavila další kartičkou, kterou jsem připevnila pomocí fuse tool.

 

TIP 3: Odklápěcích kartiček se u formátu 6*8 vůbec nebojte, přímo si o ně říká. Pokud nemáte fuse tool, můžete si nástavnou kartičku přilepit třeba washi páskou

 

Na poslední stránku mi už kartičky Aqualove nevystačily, a tak jsem si pomohla papíry z kolekce Kara & Lina od Craft O´Clock, které k ní krásně ladí. 

 

TIP 4: Jestli tvoříte rády layouty, tak se o ně nemusíte ochuzovat ani u tohoto formátu. Sice se tak kreativně nevyřádíte, ale jsou hotové dřív, než vám vychladne čaj ;)

 

 

Už jste zkoušely formát 6*8 nebo nedáte dopustit na velké stránky 12*12? Pochlubte se nám vašimi projekty v našem klubu na Facebooku nebo na Instagramu s #papergarden_cz a #tvorimezpapiru.

 

Podobné články
MÍŠA... Veselé narozeniny

MÍŠA... Veselé narozeniny

Michaela Wanke 14/05/2019
Miluju oslavy! Především z toho důvodu, že dělám lidem ráda radost... ráda plánuji oslavy, překvapení, dárky... A tak bylo jasné, že když budeme s rod...
Pokračovat ve čtení ...
LUCIA... Minialbum a zápisník v jednom ako challenge inšpirácia

LUCIA... Minialbum a zápisník v jednom ako challenge inšpirácia

Lucia Pospíšilová 23/01/2020
Celý tento mesiac sa u nás na blogu nesie v tvorivom duchu na tému „Holky sobě“. Pomalu štartuje svadobná sezóna a s ňou súvisiace rozlúčky so slobodo...
Pokračovat ve čtení ...