Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

VIPETA... Art board Magická korunka

Zveřejněno Petra Vicková 22/04/2021 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
VIPETA... Art board Magická korunka

Také jste vyrostli na sérii knih a filmů Harryho Pottera a snili o tom, že vám přijde dopis z Bradavic? Já jo. Bohužel to teda nevyšlo, ale i tak věřím, že trocha magie je v každém z nás. A přesně této myšlence jsem věnovala dnešní projekt z kolekce Magical Mysteries, který si pověsím na zeď do pracovny. Pojďte nakouknout, co jsem vymyslela.


Od Fabriky Dekoru jsem doma měla art board ve tvaru korunky. Polepila jsem ho papírem s designem noční oblohy a rámeček korunky pozlatila plátky zlaté fólie. Drahé kameny v modré barvě jsem vytvořila pomocí tekutých perel.

A pak už jsem jen vystřihovala obrázky z kolekce, vrstvila je na sebe a prokládala je chipboardy Harry Potter od Kreatywna Pracownia.

Nakonec přišel nápis „Magic inside us“ z českých samolepek z dílny naší Monči. Jednoduchá, krásná a hlavně magická dekorace je hotová :)

Co vy a kouzelnická tématika? Pochlubte se nám vašimi čarodějnými projekty, které budou už za pár dní velmi aktuální, třeba na Instagramu s #papergarden_cz a #tvorimezpapiru. Těšíme se!

 

Použitý materiál:

 

Art board  od Fabriky Decoru

kolekce papírů Magical Mysteries od Craft O´clock

chipboardy Harry Potter od Kreatywna Pracownia

tekuté perly

samolepky Basic od Paper Garden

 

Podobné články
SCRAPENCYKLOPEDIE... 16. díl: Jak se šije papír

SCRAPENCYKLOPEDIE... 16. díl: Jak se šije papír

Paper Garden 31/03/2021
Mnoho z vás papír vyšívá. Zkoušeli jste už ale vytáhnout šicí stroj a projet papír na něm? Není to tak náročné, jak se to na první pohled může zdát. V...
Pokračovat ve čtení ...