Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

VIPETA... Art board Magická korunka

Zveřejněno Petra Vicková 22/04/2021 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
VIPETA... Art board Magická korunka

Také jste vyrostli na sérii knih a filmů Harryho Pottera a snili o tom, že vám přijde dopis z Bradavic? Já jo. Bohužel to teda nevyšlo, ale i tak věřím, že trocha magie je v každém z nás. A přesně této myšlence jsem věnovala dnešní projekt z kolekce Magical Mysteries, který si pověsím na zeď do pracovny. Pojďte nakouknout, co jsem vymyslela.


Od Fabriky Dekoru jsem doma měla art board ve tvaru korunky. Polepila jsem ho papírem s designem noční oblohy a rámeček korunky pozlatila plátky zlaté fólie. Drahé kameny v modré barvě jsem vytvořila pomocí tekutých perel.

A pak už jsem jen vystřihovala obrázky z kolekce, vrstvila je na sebe a prokládala je chipboardy Harry Potter od Kreatywna Pracownia.

Nakonec přišel nápis „Magic inside us“ z českých samolepek z dílny naší Monči. Jednoduchá, krásná a hlavně magická dekorace je hotová :)

Co vy a kouzelnická tématika? Pochlubte se nám vašimi čarodějnými projekty, které budou už za pár dní velmi aktuální, třeba na Instagramu s #papergarden_cz a #tvorimezpapiru. Těšíme se!

 

Použitý materiál:

 

Art board  od Fabriky Decoru

kolekce papírů Magical Mysteries od Craft O´clock

chipboardy Harry Potter od Kreatywna Pracownia

tekuté perly

samolepky Basic od Paper Garden

 

Podobné články
VIPETA... Rukavička jako visačka na dárek

VIPETA... Rukavička jako visačka na dárek

Petra Vicková 12/12/2019
Už máte zabalené dárky? Já ano, teda jen do balicího papíru. Chybí mi ještě připevnit mašle a visačky! A tak jsem se tento týden pustila právě do výro...
Pokračovat ve čtení ...