Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

VIPETA... Deník naší malé objevovatelky

Zveřejněno Petra Vicková 10/07/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
VIPETA... Deník naší malé objevovatelky

Asi jsem sezbláznila, ale tenkrát mi to přišlo jako dobrý nápad. Dělám nám totiž scrapbookové album (už čtvrté) a k tomu ještě píšu naší Klárce deník (už třetí). Měla jsem v něm už velký skluz, ale díky naší červnové scrapchatě jsem ho dohnala. A dnes vás nechám nakouknout.


 

To je tak. Do scrapalba dávám hodně fotek a píšu málo textu. Už se mi tam prostě nevejde. A bylo mi líto nezaznamenat si každý měsíc několik Klárčiných pokroků. Proto ten deník.

Udělala jsem si takový zvyk, že na konci každého měsíce si do diáře shrnu, co nového zase umí. A pak jednou za čas na to sednu a scrapnu to.

Tentokrát padla volba na cestovatelskou kolekci Hello World od Studio 40. Vybrala jsem si papíry určené pro Traveller´s notebook, ve kterém deník vedu. Vůbec nevadilo, že je to kolekci na cesty, skvěle se hodila i na zaznamenání Klárčiny objevovatelské fáze života.

Co měsíc, to jedna dvoustrana. Zdobení jsem nepřeháněla. Sem tam jsem nalepila papírový výsek nebo samolepící proužek a otiskla razítko. Zbytek místa zabral text a mé kaligrafické pokusy.

Doufám, že to našeKlárka jednou ocení. A pokud ne, tak já budu míthezkou vzpomínku na všechny její lumpárny.

 

Použitý materiál:

 

Kolekce papírů Hello World Traveller´s Notebook Edition od Studio Forty

 

Samolepicí proužky Hello World

 

Papírové výseky Hello World

 

Razítka Sending Smiles

 

Razítka Hello World

 

Cestovní deník

 

---

 

 

Vedete svým dětem také deník? Inspirujte nás vašimi projekty v Paper Garden klubu nebo na Instagramu s hastagem #papergarden_cz nebo #tvorimezpapiru. 

 

Přeji vám krásné léto plné nových objevů!

 

Vaše Petra Vipeta

Podobné články
VIPETA... Jak si sladit stránky v albu

VIPETA... Jak si sladit stránky v albu

Petra Vicková 07/08/2019
Naše letošní léto je takové dost chaotické a na delší dovolenou nám nezbyl čas. A tak hodně výletujeme po okolí a z těchto výletů si i tak přivezu hod...
Pokračovat ve čtení ...
VIPETA… Exploding box jako dárek ke křtu

VIPETA… Exploding box jako dárek ke křtu

Petra Vicková 11/04/2019
Přáníčko, krabička na malý dárek a minialbum v jednom? A ještě k tomu ke křtu? Vymyslela jsem si to ale pekelné zadání… V dubnu jdeme na křest jedné m...
Pokračovat ve čtení ...
VIPETA… Layout jako z komiksu

VIPETA… Layout jako z komiksu

Petra Vicková 15/02/2019
Konečně s tím někdo přišel! Jestli byste rády oživily vaše album nevšedními vzory a nechaly ho odpočinout od kytiček a motýlků, tak musíte vyzkoušet k...
Pokračovat ve čtení ...