Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

VIPETA... Deník naší malé objevovatelky

Zveřejněno Petra Vicková 10/07/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
VIPETA... Deník naší malé objevovatelky

Asi jsem sezbláznila, ale tenkrát mi to přišlo jako dobrý nápad. Dělám nám totiž scrapbookové album (už čtvrté) a k tomu ještě píšu naší Klárce deník (už třetí). Měla jsem v něm už velký skluz, ale díky naší červnové scrapchatě jsem ho dohnala. A dnes vás nechám nakouknout.


 

To je tak. Do scrapalba dávám hodně fotek a píšu málo textu. Už se mi tam prostě nevejde. A bylo mi líto nezaznamenat si každý měsíc několik Klárčiných pokroků. Proto ten deník.

Udělala jsem si takový zvyk, že na konci každého měsíce si do diáře shrnu, co nového zase umí. A pak jednou za čas na to sednu a scrapnu to.

Tentokrát padla volba na cestovatelskou kolekci Hello World od Studio 40. Vybrala jsem si papíry určené pro Traveller´s notebook, ve kterém deník vedu. Vůbec nevadilo, že je to kolekci na cesty, skvěle se hodila i na zaznamenání Klárčiny objevovatelské fáze života.

Co měsíc, to jedna dvoustrana. Zdobení jsem nepřeháněla. Sem tam jsem nalepila papírový výsek nebo samolepící proužek a otiskla razítko. Zbytek místa zabral text a mé kaligrafické pokusy.

Doufám, že to našeKlárka jednou ocení. A pokud ne, tak já budu míthezkou vzpomínku na všechny její lumpárny.

 

Použitý materiál:

 

Kolekce papírů Hello World Traveller´s Notebook Edition od Studio Forty

 

Samolepicí proužky Hello World

 

Papírové výseky Hello World

 

Razítka Sending Smiles

 

Razítka Hello World

 

Cestovní deník

 

---

 

 

Vedete svým dětem také deník? Inspirujte nás vašimi projekty v Paper Garden klubu nebo na Instagramu s hastagem #papergarden_cz nebo #tvorimezpapiru. 

 

Přeji vám krásné léto plné nových objevů!

 

Vaše Petra Vipeta

Podobné články
VYHLAŠUJEME VÍTĚZKY SOUTĚŽE... Červenec 2019

VYHLAŠUJEME VÍTĚZKY SOUTĚŽE... Červenec 2019

Paper Garden 02/08/2019
Opět jste nás mile překvapily. I přes všechna letní lákadla, výletování a dovolenkování jste zasedly ke tvoření a vyšvihli naši malinovu paletku. Scra...
Pokračovat ve čtení ...
VIPETA…VIDEO: Dvojalbum z hor

VIPETA…VIDEO: Dvojalbum z hor

Petra Vicková 24/06/2019
A tak začalo léto, všichni vyrazili na dovolenou a přivezli si z ní spoustu krásných fotek. Tím to ale pro nás scrapženy nekončí. Ještě musíme ty fotk...
Pokračovat ve čtení ...