Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

VIPETA...FOTONÁVOD: Přáníčko ve tvaru obálky

Zveřejněno Petra Vicková 15/10/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
VIPETA...FOTONÁVOD: Přáníčko ve tvaru obálky

Podzim se v naší rodině nese ve znamení narozeninových oslav. A abych se stále neopakovala a nedávala klasický formát přáníčka, pro letošní narozeninový maraton jsem si nachystala přáníčko ve tvaru obálky. A vše jsem nafotila. Pojďte si ho vyrobit se mnou!


 

Přáníčko ve tvaru obálky je rychlé, jednoduché a hlavně skvěle nahradí jak samotné přání, tak i klasickou podlouhlou obálku na peníze či poukázku. Jak na něj a co budete potřebovat?

 

Připravte si:

1. Jakoukoli klasickou obálku nebo rýhovačku obálek

2. Oboustranný designový papír

3. Bílý papír

4. Velkou hromádku vašich oblíbených ozdob

 

 

 

FOTONÁVOD

 

 

1. Nemáte-li rýhovačku obálek, vezměte si k ruce jakoukoli obálku.

2. Rozlepte ji a rozložte.

3. Obkreslete ji na vybraný papír. Já jsem použila papíry z kolekce Gaia od Studio 40. Vybírejte takové papíry, aby k sobě designy z obou stran papíru ladily.

4. Vystřihněte obkreslenou obálku.

5. Obálku narýhujte nejlépe na rýhovací podložce. Ale pozor, narýhujte pouze spodní stranu a boční strany obálky.

6. Vrchní list neohýbejte, ten zůstane rovný a otevřený.

7. Obálku poskládejte podle rýh.

8. Přilepte spodní část obálky k těm bočním.

9. Připravte si ještě vnitřní kartičku, na kterou je možné napsat vzkaz. Tu udělejte ze zbytku designového papíru, na který přilepte o kousek menší bílý papír.

10. Nazdobte. Hezky vypadá, když na obálku umístíte velkou květinu.

A tady už jsou výsledné obálky. První je květinová s listy (když je ten podzim) a mou oblíbenou krajkou. Velkou květinu jsem udělala ze čtyřech vrstev foamiranu.

Protože mě to bavilo, udělala jsem ještě druhou obálku. Na tu jsem použila shaker a tekuté perličky od Fabriky Dekoru. Perličky jsem naťupala na věneček z roští vždy po třech a doplnila je o dřevěné enamelky.

A ještě jednu společnou fotku, ať porovnáte, které to sluší víc.

 

Tak co? Vyzkoušíte si tento typ obálky také? Na vaše krásné projekty se budeme těšit v našem Paper Garden klubu. Nebo se nám pochlubte na Instagramu s hastagy #tvorimezpapiru a #papergarden_cz.

 

 

Podobné články
MILUŠKA... Clean & Simple přání

MILUŠKA... Clean & Simple přání "Mému Valentýnovi"

Miluše Lindovská 22/01/2008
Valentýn se kvapem blíží, a tak jsem dostala za úkol vyrobit přání z kitu "Mému Valentýnovi". Přestože kit obsahuje krajky a kytičky, měla jsem pocit,...
Pokračovat ve čtení ...
MONČA... Přáníčka z kitu Májová láska

MONČA... Přáníčka z kitu Májová láska

Monika Pestrová 12/06/2018
U nás v práci se teď sešlo spoustu narozenin a výročí a tak jsem sáhla opět po Májovém kitu a vytvořila jsem dvě narozeninová přání, která udělají rad...
Pokračovat ve čtení ...