Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

VIPETA... Kraft layout Holky sobě

Zveřejněno Petra Vicková 06/03/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
VIPETA... Kraft layout Holky sobě

Z kraft layoutů jsem měla vždy tak trochu respekt. Byly na mě moc kraft (čtěte hnědé). Ale teď se mi sešlo pár fotek, na kterých byla hlavně hnědá a růžová. A k nim se skvěle hodila kolekce Serendipity White. A tak jsem do toho šla. Pojďte se podívat, jak můj pokus dopadl a jaká cesta vedla ke konečnému výsledku.


 

K ruce jsem si vzala bílou čtvrtku, do rozprašovače jsem si namíchala růžový "roztok" a čtvrtku postříkala. Podklad hotov a jdeme vrstvit. A tady začala ta pravá legrace. 

Z kolekce Serendipity White se mi na layout nejvíce líbila titulní strana, kde je všech 6 designů vyskládáno pěkně vedle sebe.

 

 

EKO-TIP 1:

Nevyhazujte titulní stránky kolekcí, dají se skvěle zužitkovat a leckdy udělají parádu, kterou byste vlastně vůbec nečekaly!

 

 

A tak jsem si celý kus odstřihla a tvrdošíjně se ho snažila nacpat na stránku. Ale pořád to nebylo ono. Tady jsou mé pokusy:

A tady je výsledný layout.

Stránku jsem dozdobila ozdobami, která obvykle používám na přáníčka - výřezy, vystřihovánky,  krajku, perličky a chipboard. Líbilo se mi, jak to stránku krásně zjemnilo.

No a nesmí chybět velký nápis. Ten jsem si vyřízla na plotru z prostředku bílé stránky a výřezy schovala pod kraft čtvrtku (#šetřímpapír).

 

EKO-TIP 2:

Pokud potřebujete vyřezat nějaké tvary ze čtvrtky, využijte místa, na která se chystáte navrstvit další papíry, takže ve výseldku nebudou vidět. Dá to možná trochu víc práce, ale za ten pocit, že zužitkujete každý centimetr, to stojí!

 

Ale nápis byl takový mdlý, a tak jsem ho vytečkovala neonovou růžovou. 

Nejdřív pár teček v první třetině písmenka a abych se neutečkovala, tak jsem tečky pak zabarvila celé. Pak v další třetině písmenka jsem udělala tečky prořídlejší a v poslední třetině jsem je ještě ubrala. Tuhle techniku mám od krasopisce Stefana Kunze. Písmenka jsou zajímavě vystínovaná, ty tečky jim prostě dodají šmrnc.

Abych to nakonec sebekriticky zhodnotila, ne vždy se každý layout vydaří. Občas je představa v hlavě jiná a nedaří se ji přenést na papír. Ale i tak bude mít tenhle layout v našem albu své osobité místo. Je totiž přesně takový jako naše holčičí nálada na fotkách.

 

Použitý materiál:

 

kolekce Serendipity White

 

Český chipboard - sada Kalendář

 

Bílá čtvrtka

 

Perličky

 

Krajka

 

---

 

Co myslíte vy, vybrala jsem ze všech variant tu nejhezčí? Dejte mivědět do komentářů nebo v našem klubu.

 

A užívejte si své tvoření, protože to je hlavně o procesu, ne až tak o výsledku.

Podobné články
MÍŠA... Moje December Daily album

MÍŠA... Moje December Daily album

Michaela Wanke 14/12/2017
Letos jsem se rozhodla udělat si December Daily album. December Daily je v podstatě minialbum, blok, zápisník, fotoalbum, kam si zapisujete zážitky z ...
Pokračovat ve čtení ...
PŘEKVAPENÍ DESIGN TEAMU... Narozeninová

PŘEKVAPENÍ DESIGN TEAMU... Narozeninová "tichá pošta"

Paper Garden 14/04/2019
I letos visel samozřejmě největší otazník nad tím, jaké narozeninové překvapení připraví náš Design Team. Domluvit se v 7 lidech už totiž není jen tak...
Pokračovat ve čtení ...
VIPETA…VIDEONÁVOD: Šitý obal na zdravotní průkaz

VIPETA…VIDEONÁVOD: Šitý obal na zdravotní průkaz

Petra Vicková 13/11/2018
Milé maminky, také máte zdravotní a očkovací průkazy vašich dětí schované v plastových deskách? Já vím, je to praktické, ale moc parády to nenadělá. P...
Pokračovat ve čtení ...
VYHLAŠUJEME VÍTĚZKU SOUTĚŽE... Únor 2019

VYHLAŠUJEME VÍTĚZKU SOUTĚŽE... Únor 2019

Paper Garden 01/03/2019
Dlouhé zimní večery jsou jako stvořené pro scrapbooking. A také pro pozorování noční oblohy! V naší únorové challenge jste tentokrát na papír přenesly...
Pokračovat ve čtení ...