Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

VIPETA... Kraft layout Holky sobě

Zveřejněno Petra Vicková 06/03/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
VIPETA... Kraft layout Holky sobě

Z kraft layoutů jsem měla vždy tak trochu respekt. Byly na mě moc kraft (čtěte hnědé). Ale teď se mi sešlo pár fotek, na kterých byla hlavně hnědá a růžová. A k nim se skvěle hodila kolekce Serendipity White. A tak jsem do toho šla. Pojďte se podívat, jak můj pokus dopadl a jaká cesta vedla ke konečnému výsledku.


 

K ruce jsem si vzala bílou čtvrtku, do rozprašovače jsem si namíchala růžový "roztok" a čtvrtku postříkala. Podklad hotov a jdeme vrstvit. A tady začala ta pravá legrace. 

Z kolekce Serendipity White se mi na layout nejvíce líbila titulní strana, kde je všech 6 designů vyskládáno pěkně vedle sebe.

 

 

EKO-TIP 1:

Nevyhazujte titulní stránky kolekcí, dají se skvěle zužitkovat a leckdy udělají parádu, kterou byste vlastně vůbec nečekaly!

 

 

A tak jsem si celý kus odstřihla a tvrdošíjně se ho snažila nacpat na stránku. Ale pořád to nebylo ono. Tady jsou mé pokusy:

A tady je výsledný layout.

Stránku jsem dozdobila ozdobami, která obvykle používám na přáníčka - výřezy, vystřihovánky,  krajku, perličky a chipboard. Líbilo se mi, jak to stránku krásně zjemnilo.

No a nesmí chybět velký nápis. Ten jsem si vyřízla na plotru z prostředku bílé stránky a výřezy schovala pod kraft čtvrtku (#šetřímpapír).

 

EKO-TIP 2:

Pokud potřebujete vyřezat nějaké tvary ze čtvrtky, využijte místa, na která se chystáte navrstvit další papíry, takže ve výseldku nebudou vidět. Dá to možná trochu víc práce, ale za ten pocit, že zužitkujete každý centimetr, to stojí!

 

Ale nápis byl takový mdlý, a tak jsem ho vytečkovala neonovou růžovou. 

Nejdřív pár teček v první třetině písmenka a abych se neutečkovala, tak jsem tečky pak zabarvila celé. Pak v další třetině písmenka jsem udělala tečky prořídlejší a v poslední třetině jsem je ještě ubrala. Tuhle techniku mám od krasopisce Stefana Kunze. Písmenka jsou zajímavě vystínovaná, ty tečky jim prostě dodají šmrnc.

Abych to nakonec sebekriticky zhodnotila, ne vždy se každý layout vydaří. Občas je představa v hlavě jiná a nedaří se ji přenést na papír. Ale i tak bude mít tenhle layout v našem albu své osobité místo. Je totiž přesně takový jako naše holčičí nálada na fotkách.

 

Použitý materiál:

 

kolekce Serendipity White

 

Český chipboard - sada Kalendář

 

Bílá čtvrtka

 

Perličky

 

Krajka

 

---

 

Co myslíte vy, vybrala jsem ze všech variant tu nejhezčí? Dejte mivědět do komentářů nebo v našem klubu.

 

A užívejte si své tvoření, protože to je hlavně o procesu, ne až tak o výsledku.

Podobné články
MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Layout z vinylové desky

MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Layout z vinylové desky

Miluše Lindovská 17/03/2019
Layouty často nedělám, ale mám několik fotografií, které si layout zaslouží. Jednou z nich je fotografie mé dcery v cihlově červených šatech. Moc jí t...
Pokračovat ve čtení ...
PŘEDSTAVUJEME KOLEKCI... Forest Friends

PŘEDSTAVUJEME KOLEKCI... Forest Friends

Michaela Wanke 12/09/2017
V obchůdku se nám objevila nová kolekce od značky Scrapberry´s. Původně jsme si myslely, že Vám z ní uděláme nádherný barevný podzimní kit. Ale chystá...
Pokračovat ve čtení ...
VIPETA… December Daily - to nejkouzelnější album v roce

VIPETA… December Daily - to nejkouzelnější album v roce

Petra Vicková 28/11/2018
December Daily neboli adventní album je hřejivou vzpomínkou na ten nejkrásnější čas v roce, tedy na advent a Vánoce. Je to skvělý způsob, jak si den p...
Pokračovat ve čtení ...
MONČA ... Inspirace z kitu Májová láska

MONČA ... Inspirace z kitu Májová láska

Monika Pestrová 24/05/2018
Fotky bývají nedílnou součástí našich scrapbookových projektů a co se týče velkých scrapbookových stránek, na těch si většinou dáváme velmi záležet a ...
Pokračovat ve čtení ...
SOUTĚŽ... Září 2018

SOUTĚŽ... Září 2018

Paper Garden 05/09/2018
Dnes pro vás máme zadání naší pravidelné měsíční soutěže. V září mnoha maminkám a babičkám sice přibudou starosti s dětmi školou povinnými, ale přesto...
Pokračovat ve čtení ...