Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

VIPETA... Layout Childhood

Zveřejněno Petra Vicková 17/03/2021 ? Komentářů SCRAPBOOKING,PROJECT LIFE,
VIPETA... Layout Childhood

A je to tady zas. V lednu do naší rodiny přibylo druhé dítko. A mě čekalo rozhodování, jestli budu pokračovat stylem Project Life nebo to vyhrají velké stránky, menší alba či snad klasika? Uff... máme to my maminky ale těžký! :-D Tak se pojďte podívat, jak to dopadlo. Tady jsou první stránky s naším Kryštůfkem.


 

Jak už asi tušíte, pokračuji ve stejném stylu jako předtím. Mám Project Life album a střídám kapsičkové stránky s velkými layouty. A sem tam pro radost nám udělám minialbíčko nebo TNko. Baví mě to střídat.

Na první Kryštůfkův záznam do alba jsem si vybrala kolekci Childhood od Mintay. Dá se použít pro miminka i školáky. Za mě dost povedená a neokoukaná záležitost.

Z jedné designové čtvrtky jsem vystřihla velký motiv se závěsem a použila ho jako hlavní zdobný prvek na bílou podkladovou stránku. Doprostřed stránky jsem umístila fotku našeho malého hrdiny a kolem rozesela vystříhané motivy. Celé dílo jsem dotvořila abecedou z naší české kolekce Jsme rodina.

A když už jsem měla kolekci vyndanou a rozstříhanou (u Mintay to bez stříhání snad ani nejde, že?), využila jsem ji rovnou i na kapsičkovou stránku. Mám ráda, když jsou dvoustrany pěkně sladěné. Hned to album vypadá líp.

 

Jaké album máte pro své drobečky vy? Pochlubte se nám třeba na Instagramu, kde nás označte s #papergarden_cz a #tvorimezpapiru :)

 

 

Použitý materiál:

 

Samolepky a abeceda z kolekce Jsme rodina

Kolekce papírů Childhood od Mintay 12x12

Jednobarevná čtvrtka bílá

Protektory

Podobné články
VIPETA… Zamilované layouty k 9. výročí

VIPETA… Zamilované layouty k 9. výročí

Petra Vicková 17/01/2019
Dnes plním jeden velký rest pro mého muže. Je to už skoro rok, co mi přistála v e-mailu jeho objednávka. Ano, můj muž chtěl něco scrapového! Sen každé...
Pokračovat ve čtení ...
VIPETA...FOTONÁVOD: Přáníčko ve tvaru obálky

VIPETA...FOTONÁVOD: Přáníčko ve tvaru obálky

Petra Vicková 15/10/2019
Podzim se v naší rodině nese ve znamení narozeninových oslav. A abych se stále neopakovala a nedávala klasický formát přáníčka, pro letošní narozenino...
Pokračovat ve čtení ...
WORKSHOP... Podzimní POP-UP box

WORKSHOP... Podzimní POP-UP box

Petra Vicková 24/09/2020
Naše milé scrapženy, už dlouho jsme si nedaly žádný kurzík. Tak pojďte využít sychravého počasí, nakouknout do našeho krámku plného papírových laskomi...
Pokračovat ve čtení ...