Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

VIPETA... Rychlá leporelo albíčka z kartiček od Mintay

Zveřejněno Petra Vicková 20/12/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
VIPETA... Rychlá leporelo albíčka z kartiček od Mintay

V našem Design Teamu snad všechny zbožňujeme papíry od Mintay. Zároveň ale neumíme pořádně využít stránku s kartičkami. Jestli jste na tom podobně, tak tenhle článek píšu přesně pro vás. Z kartičkové stránky jsem udělala roztomilá leporelo albíčka, která byla hotová za 20 minut. Pojďte rozlousknout jak na ně.


 

Leporelo albíčka jsem tvořila hned 3x – pro prababičku, babičku a pradědu jako dárek k Vánocům. Chtěla jsem tedy, aby to rychle odsýpalo a nemusela jsem moc zdobit, protože jak všechny víme, zdobení zabere nejvíc času. Vybrala jsem si tedy papíry od Mintay, konkrétně novinku Forever Young, a pak cestovatelskou Wilderness a letní Berrylicious.

Všechna 3 albíčka jsou uvnitř stejná, tak vám ukážu hlavně to z narozeninové duhové kolekce Forever Young. Mně osobně se líbí nejvíc.

Nejprve jsem rozřezala stránku s kartičkami na tři pruhy po čtyřech kartičkách. Jednotlivé kartičky jsem naohýbala na střídačku – jednou dovnitř, jednou ven – aby vznikl leporelový had. Celé leporelo jsem spojila tak, že jsem dvě kartičky přilepila k sobě. Při ohýbání tedy myslete na to, abyste naohýbali všechny strany správně a leporelový had na sebe hezky navazoval.

No a teď jsem nalepila vytištěné fotky a text a mírně dozdobila. Použila jsem jen pár samolepicích proužků, českých samolepek a rámeček.

Album jsem zajistila na kloboukovou gumičku, kterou jsem zezadu přichytila samolepkou. Gumičku jsem dozdobila pár korálky. A na přední straně nesmí chybět jméno té, o které celé to albíčko je. Metalická abeceda je třešničkou na albu.

Máte-li 20 minut a papír s kartičkami od Mintay po ruce, tak už na nic nečekejte a rychle si utíkejte zatvořit. I kdyby jen pro radost sami sobě. Protože to je na tom celém tvoření to nejlepší.

Přeji vám krásné vánoční dny, ať pod stromečkem najdete i něco tvořivého a těším se na vás zase v novém roce. A pokud nějaké to Mintay leporelo střihnete, tak se nám s ním pochlubte v našem klubu nebo na Instagramu s #tvorimezpapiru a #papergarden_cz.

 

Vaše Petra Vipeta

Podobné články
VIPETA… Exploding box jako dárek ke křtu

VIPETA… Exploding box jako dárek ke křtu

Petra Vicková 11/04/2019
Přáníčko, krabička na malý dárek a minialbum v jednom? A ještě k tomu ke křtu? Vymyslela jsem si to ale pekelné zadání… V dubnu jdeme na křest jedné m...
Pokračovat ve čtení ...
VIPETA... VIDEONÁVOD: Melounové minialbum

VIPETA... VIDEONÁVOD: Melounové minialbum

Petra Vicková 27/07/2020
Léto je v plném proudu a nám pomalu přibývají fotky z našich letních dobrodružství. Tak jsem si řekla: „Do alba s nimi!“ A protože se mi moc líbí malá...
Pokračovat ve čtení ...
ERIKA... VIDEO: Jarní album s jehlou v ruce

ERIKA... VIDEO: Jarní album s jehlou v ruce

Erika Majgotová 01/04/2020
Spousta z nás teď šila roušky. Spousta z nás je doma a má doma i své ratolesti. Zažíváme všichni něco nového, s čím je třeba se nějak poprat. Tvořit n...
Pokračovat ve čtení ...