Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

VIPETA... Rychlá leporelo albíčka z kartiček od Mintay

Zveřejněno Petra Vicková 20/12/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
VIPETA... Rychlá leporelo albíčka z kartiček od Mintay

V našem Design Teamu snad všechny zbožňujeme papíry od Mintay. Zároveň ale neumíme pořádně využít stránku s kartičkami. Jestli jste na tom podobně, tak tenhle článek píšu přesně pro vás. Z kartičkové stránky jsem udělala roztomilá leporelo albíčka, která byla hotová za 20 minut. Pojďte rozlousknout jak na ně.


 

Leporelo albíčka jsem tvořila hned 3x – pro prababičku, babičku a pradědu jako dárek k Vánocům. Chtěla jsem tedy, aby to rychle odsýpalo a nemusela jsem moc zdobit, protože jak všechny víme, zdobení zabere nejvíc času. Vybrala jsem si tedy papíry od Mintay, konkrétně novinku Forever Young, a pak cestovatelskou Wilderness a letní Berrylicious.

Všechna 3 albíčka jsou uvnitř stejná, tak vám ukážu hlavně to z narozeninové duhové kolekce Forever Young. Mně osobně se líbí nejvíc.

Nejprve jsem rozřezala stránku s kartičkami na tři pruhy po čtyřech kartičkách. Jednotlivé kartičky jsem naohýbala na střídačku – jednou dovnitř, jednou ven – aby vznikl leporelový had. Celé leporelo jsem spojila tak, že jsem dvě kartičky přilepila k sobě. Při ohýbání tedy myslete na to, abyste naohýbali všechny strany správně a leporelový had na sebe hezky navazoval.

No a teď jsem nalepila vytištěné fotky a text a mírně dozdobila. Použila jsem jen pár samolepicích proužků, českých samolepek a rámeček.

Album jsem zajistila na kloboukovou gumičku, kterou jsem zezadu přichytila samolepkou. Gumičku jsem dozdobila pár korálky. A na přední straně nesmí chybět jméno té, o které celé to albíčko je. Metalická abeceda je třešničkou na albu.

Máte-li 20 minut a papír s kartičkami od Mintay po ruce, tak už na nic nečekejte a rychle si utíkejte zatvořit. I kdyby jen pro radost sami sobě. Protože to je na tom celém tvoření to nejlepší.

Přeji vám krásné vánoční dny, ať pod stromečkem najdete i něco tvořivého a těším se na vás zase v novém roce. A pokud nějaké to Mintay leporelo střihnete, tak se nám s ním pochlubte v našem klubu nebo na Instagramu s #tvorimezpapiru a #papergarden_cz.

 

Vaše Petra Vipeta

Podobné články
MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Interaktivní album pro začátečníky - 2. část

MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Interaktivní album pro začátečníky - 2. část

Miluše Lindovská 17/10/2019
V prvním díle našeho seriálu jsme vyrobili základ pro album o rozměrech 6"x 6" a dnes ho začneme plnit. Album má 6 listů, tedy 12 stran + 2 strany na ...
Pokračovat ve čtení ...
VIPETA…Svatební vzpomínka na plátně

VIPETA…Svatební vzpomínka na plátně

Petra Vicková 21/03/2019
Kdo se chystá zpracovat svatební fotky, rozhodně by neměl přehlédnout svatební kolekci Marry Me od Mintay. Já už mám sice svatební album hotové, ale u...
Pokračovat ve čtení ...
VIPETA... Rukavička jako visačka na dárek

VIPETA... Rukavička jako visačka na dárek

Petra Vicková 12/12/2019
Už máte zabalené dárky? Já ano, teda jen do balicího papíru. Chybí mi ještě připevnit mašle a visačky! A tak jsem se tento týden pustila právě do výro...
Pokračovat ve čtení ...